השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962
קטגוריות

דלתות חוץ

דלתות חוץ בבית הזה ברעננה הן מעוצבות מדגם HM, כוללות סגנון מודרני עכשווי של קווים ישרים וגוון קשוח. דלתות כניסה אלה יכולות להיות רכות ומשתלבות אם ייצבעו בגוונים רכים ובהירים יותר, ולעומת זאת, כשהן צבועות בשחור מתכתי, הן יהיו מודגשות ובולטות כמו בתמונה, כך הן משדרות קשיחות מסוימת לצד הבלטת העוצמה של החומר והסגנון.

קווי הרוחב בעיצוב כמו חותכים את קווי המתאר של הדלת היפה הזו, מעדנים אותה ומונעים ממנה להיות מוארכת ומגושמת. דלתות חוץ ממתכת שמעצבים במיוחד עבור הלקוחות של שירה מ"הלל אדריכלים" עם שלוב של זיגוג - יוצרות קשר מנוגד בין הצבע והחומר המתכתי, לבין הילת האור הרכה וההשפעה של זה בתוך הבית.

שירה - שאוהבת דלתות בשמנת עם אורנמנט ברזל בצורת שושן צחור, חרגה ממנהגה והתאימה דלתות לאנשים אחרים – לקו מודרני. זו דרך להראות שיש יותר מסגנון אחד יפה ומרשים לעצב דלתות חוץ. יותר מאופן אחד לעשות דלתות כניסה לבית. זו הדרך לדעת שאנו בוריאציה קשובים אליכם.

הדלתות האלה החליפו דלת עץ שלא עמדה בתנאי חוץ. עם השנים האקלים הכריע את דלת העץ הישנה שלא צלחה את הפער בין החוץ לפנים, בין האקלים של השמש והגשם לבין המיזוג בתוך הבית. זהו ביצוע בו ביום של החלפת דלתות כניסה.

    שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם