השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

דלתות כניסה מאלומיניום

אלומיניום זו אחת המתכות הקלות הקיימות ועדיין בעלת מסה. היכולת לעיבוד אלומיניום נשמרת למרות רכותה היחסית בעיבוד שבבי, כזה או אחר. הגמישות של האלומיניום יכול להיות יתרון בעיבוד, לצד חיסרון לאורך זמן. דלתות כניסה מאלומיניום מצטיינות במשקלן הנמוך יחסית פרט שישחק תפקיד חשוב באורך חיי המוצר ובצורך שלו בתחזוקה.

 • דלתות יוקרה דגם ZR
 • דלתות יוקרה דגם GRANDE
 • דלת אלומיניום דגם MEITAL בית דדוש
 • דלת אלומיניום דגם חלון צרפתי
 • דלת אלומיניום דגם PATELINA
 • דלת אלומיניום דגם NATALY 2
 • דלת אלומיניום דגם MIR יחידת צד מזוגגת
 • דלת אלומיניום דגם MIR דו כנפית
 • דלת אלומיניום דגם MEITAL בית אליאב
 • דלת אלומיניום דגם BAR ידית שקועה
 • דלת אלומיניום דגם NATALY

דלתות כניסה מאלומיניום

עיבודים ועיצובים בחומר האלומיניום ניתנים האופנים שונים. החל מעיבוד שבבי , עובר לחיתוכי לייזר וגומר ביציקות. יציקות אלומיניום נחשבות לטכנולוגיה מיושנת אולם זמינה ויצירתית.

דלתות אלומיניום לא מחלידות

דלתות כניסה שתהיינה מותקנות בכניסות לבתים פרטיים נחשפות אל החוץ ועל כן פגעי מזג האוויר - גשם, שמש ומליחות האוויר עלולים לגרום להתחמצנות החומר (בברזל נוצרת חלודה). דלתות כניסה מאלומיניום אינן מחלידות לאורך השנים, והן שומרות על המראה האסתטי שלהן. 

דלתות בעבודת אלומיניום הן נפוצות בפורמט של ויטרינות זכוכית והן יעילות כמחיצות שקופות בקניונים וחנויות. דלתות כניסה מאלומיניום קיימות בשוק אם כי הן יקרות (אולי בגלל שאינן נפוצות כל-כך...) ומשדרות עיצוב קר. כיום, יש ניסיון ליצור ציפויי אלומיניום בגווני עץ – כמו דלתות נילסן, לצד שילובים של חומרי גימור כמו זכוכית ועץ. זו אחת הדרכים לקחת דלתות אלומיניום לכניסה ולהשתמש בהם בבתים פרטיים יוקרתיים.

דלת כניסה מאלומיניום יכולה להיות מאסיבית כדלת לבית וכדלת עם מנולי בטחון וזה הוכח בקדנציה של "דוראל". מבנה נכון של שלדה מייתר את הגמישות של החומר ומייצב שלדה חזקה דייה לעיצוב ובטחון. דלתות אלומיניום הן בעלות פרופיל איטום אינטגרלי, כך שבענייני אטימות אין דאגות.

דלתות אלומיניום לכניסה ניתנות לייצור בעיצובים שונים ומגוונים, כאשר בתקופה הנוכחית נכנסה לשוק דלת אלומיניום נוספת – כחלק ממערך דלתות פנים לחדרי הבית .זאת גם בשל העובדה שייצור דלתות אלומיניום משתכלל כל העת. תהליך למידת החומר ויתרונותיו מתפתח וכיום יש ניצול טוב יותר של התכונות ולכן יש התקדמות משמעותית בעניין. 

דלתות מעוצבות מאלומיניום

השימוש בסוקובונד – לוחות אלומיניום רבודים, הן יריעות אלומיניום דק, כפולות, עם ריפוד גמיש וחזק. טכניקה זו מאפשרת יצירת דלתות אלומיניום עם ניצול יתרונות האלומיניום, מבלי לשלם עם כל החסרונות ומשקל החומר.

דלתות פנים מאלומיניום

דלתות פנים מאלומיניום הן המילה האחרונה בתחום דלתות הפנים בארץ. מדובר כאן באיכות גבוהה של חומרים חכמים יחד עם שימוש בטכנולוגיות מתועשות לייצור הדלתות והמשקופים – אין בזה ניסיון רב אולם כניסתה לשוק של חברת "קליל" עם דלתות פנים מאלומיניום כנראה מביעה משהו.

התמונה של דלת פנים מאלומיניום שמעניקה חוויה של דלת עץ כמעט במלואה, היא הודות לטכנולוגיות מתפתחות לציפוי אלומיניום ולוחות סוקובונד בגוונין שיוצרים חוויה אחרת ממה שאנו מכירים כדלתות אלומיניום. זו תמונה של דלת אב טיפוס שוריאציה מפתחת מזה כשנתיים, וממתינים שיבשיל ושיגיע לשיווק אליכם - לקוחות יקרים. דלתות פנים מאלומיניום גם בהחלט יתנו מענה ל"מכה של המדינה" עמידות בפני נזקי מים. יתר על כן הן ברמת אקוסטיקה גבוהה, וחוזק ויציבות המותירים אופטימיות רבה בכיוון של דלתות הבית מאלומיניום. 

שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם