השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962
אודותינו

אודותינו

ייצור דלתות מעוצבות בהתאמה אישית

ייצור דלתות מעוצבות אישיות - דורש מיומנות תכנונית וביצועית ברמה הגבוהה ביותר, אנו יוצרים מחוייבות לדלתות מוצלחות ומותאמות לתוצאות הסופיות ופעמים רבות המחוייבות הופכת ממשש לחברית אישית.

זו זכות לעסוק בציפיות של אנשים שבונים את חלומם - ביתם. וכך בחרנו את אנשי הצוות שלנו כל אחד בתחומו עם מחוייבות לתוצאה שלך הלקוח שהיא עם טביעת אצבע שלנו. זה אחד הגורמים המרכזיים בחזרת הלקוחו לקניה נוספת לעצמם , לחבריהם ולילדיהם - עשייה אמינות ושרות ברמה גבוהה.

דלתות מעוצבות - הקולקציה של דלתות וריאציה מציגה שילוב אולטימטיבי של האפיונים הנדרשים בדלתות כניסה ממתכת - הן נעימות מראה ומשדרות יוקרה. המראה מרשים ונעים וכל זאת בחומר מתכתי, שימוש שאנו עושים בגוון, אור ומרקם מתאימים הופכים את הביצוע לאיכותי ומשודרגויכולת התאמה לכל סגנון, אחד-אחד לפי מידה.

דלתות וריאציה ויתר מוצרינו משתלבים בכל סגנון בניה

המוצר שלנו עשוי מדלת פלדה המיוצרת במקור שהיא נושאת תו תקן – אותה אנו מעצבים. בייצור אנו נותנים דגש לבידוד, אטימה, נעילה רב בריחית ,מתוצרת "מולטילוק" והתקנת פרזול וידיות מעוצבים ומעניקים מיגון כאחד.

אחד היתרונות של דלתות וריאציה הוא העמידות לאורך שנים, גם בתנאים קשים הודות לתהליכי ייצור מוקפדים מאוד, צביעה אלקטרוסטטית בתנור, בגמישות הביצוע והעיצוב ובהקניית בטחון לאורך שנים.

השיקולים לקניה נכונה של דלתות מעוצבות לבית יקחו בחשבון נושאים טכניים, כיווני שמש וגשם, שיקולי אור ואיוורור בסביבת הדלת, השתלבות הדלת בגודל המפתח ובחומרי הבנייה.

אתם מוזמנים עם החלום שלכם אלינו. קחו אותנו איתכם לעשייה משותפת.

איך הכל התחיל...

כך הכל התחיל......1998, כן כן מזמן....דודו ואמיר מ"עד-גג חברה לבניה" שהיו לקוחות אישיים וחברים שלי, עסקו בבניה במגזר המוסדי ובבנית וילות ורכשו דלתות פלדלת רגילות ודלתות פלדלת מחופות עץ כפי שהיה נהוג אז.

הבית הזה בתמונה נבנה כביתם הפרטי, ולשם ביקש ממני דודו דלתות כניסה גדולות מעוצבות במטרה שנשתמש בשלדת דלתות פלדלת, ועל גביהן נעצב את המראה החיצוני ונצבע. וזו מתוך ידיעה שעיצובי עץ הם בעלי אורך חיים מוגבל. המון סימני שאלה היו לנו אז, מעולם לא עשינו זאת בטח שלא באופן עיסקי ומתומחר.

הקשר החברי גרם למהלך הזה להתפתח על בסיס אמון אישי לא רגיל כשהלקוח לא יודע את התוצאה במראה הדלתות בודאות, וכמובן במחיר עלות העבודה. הדלתות נבנו עוצבו שלב אחר שלב, נשלחו לצביעה בתנור, הותקנו, גומרו בשטח בזיגוג והמראה הנראה לבסוף היה מיוחד ומרשים לזמנם, והחלה עלייה לרגל של לקוחות וקבלנים. זהו צילום שנעשה באוקטובר 2010, יותר מ-12 שנים לאחר ההתקנה.

דודו כבר מכר את הבית, וזו נקודת ציון באורך החיים של דלתות מתכת צבועות באיכות. מאז אנו מתייעלים ומשפרים בכל נקודת ציון אפשרית בחזית המוצר ומאחורי הקלעים. רפי כהן, עמית לתחום הדלתות, היה מי שהאמין אז שרעיון משוגע מהסוג הזה יכול להפוך לפרוייקט עסקי ויוקרתי. מאז אנו עושים יחד דלתות כניסה מעוצבות - וריאציה.

איך הכל התחיל...

אולם תצוגה ומפעל ייצור במושב ירחיב

מאז 2014 איחדנו ושידרגנו את אולם התצוגה ומפעל הייצור שלנו במושב ירחיב, אחרי יותר מעשר שנים בהן פיתחנו את וריאציה שהשתכנה בהוד השרון.

אתם מוזמנים אלינו עם החלום שלכם לדלת כניסה לבית. אנו שני יזמים העוסקים בתחום הדלתות ובלקוחות יותר מ-25 שנים, גדלנו ב-רב בריח וכשהקמנו את המיזם שלנו ב - 2002 הגדרנו לעצמנו אופק חדש שיהיה אחר מבחינה שיווקית/ עסק שיפעל על בסיס אישי.

דלתות כניסה שיוצרו עם הקשבה לצרכים של המעצב, האדריכלות והלקוח. דלתות כניסה שיציגו פתרונות נעשיים. ולהציג קולקציה של מוצרים שנראים אחרת. אחד הדברים החשובים מכל הוא ליהנות מהעשייה.

ברור לנו שההנאה שלנו עוברת כחוט השני דרך הנאת הלקוח הן מהתהליך ומדלתות כניסה יפות ואיכותיות. הרעיון היה ונשאר ייחודי בכך שאינו המוני ומסחרי.