השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

דלתות כניסה יוקרתיות

דלתות כניסה יוקרתיות לבתים פרטיים הן מצרך מבוקש ואינו נדיר כלל, יוקרה נמדדת בעיני הרוכשים בכמה פרמטרים אולם המכנה המשותף של דלתות יוקרה זה המראה, וחשוב שיהיה מלא עצמה ועם אבזור ייחודי. אופי האנשים המחפשיםם דלתות יוקרה הוא מסויים ונקודתי הן מבחינת המודעות שלהם לעיצוב, הן במובן הצורך שלהם לראות ולהראות, ובמיוחד במובן התקציב שהם יקדישו לכך.

  • דגם SHIRI
  • דגם SONIGO
  • דלתות מעוצבות עם מהא
  • דגם PATELINA
  • דגם KORAL
  • דגם W
  • דגם LABEL
  • דגם NURIT

אלה הלקוחות ששואפים להעניק את המצג העיצובי של הבית שלהם שאחת מגולות הכותרת תהיה דלת הכניסה, מתוך מטרה להרשים להדהים ולהפתיע, כמו רמז של הכנה למתרחש בעיצוב הפנים. דלתות כניסה יוקרתיות הן סוג של הגשמת חלום, וככזאת - יש יכולת השפעה נרחבת על העיצוב הן ללקוח והן לאדריכל. בחירת היצרן היא גולת הכותרת החשובה והיא בנויה הן מיכולות טכניות והרבה בזכות תקשורת אישית, וזו תעשה פלאים. וריאציה רואים ביצירת דלתות כניסה יוקרתיות אתגר יותר במובן החוויה של הרוכש והמעצב - שכן זה מחזיר אלינו מעגל לקוחות פוטנציאלי עתידי.

תכנון דלתות כניסה יוקרתיות עם וריאציה

וריאציה מאפשרת תכנון, עיצוב ושותפות מלאה ממצב של סקיצה ורעיון ועד למצב של עבודה לצדכם בבית המלאכה - און-ליין. זו חוויה שיוצרת עניין ואתגר לצד האפשרות להביע ולהבין את אופן העשייה. התוצאה בהכנת דלתות כניסה כאלהה היא הרמונית שכן היא תשלב צרכים רצונות ורעיונות של כל השותפים לדרך. והרמוניה בכניסה לבית....מי מוכן לוותר על הרמוניה בכניסה לבית...?

התאמה שילוב והרמוניה עיצובית הן חלק מיוקרה, היכולה לבוא לידי ביטוי בחומר, קו עיצובי אחיד, מגע, בתפר בין חלקים, ברעיון, בצבעים ובשילובים בין פרטים נוספים לצידה של דלת כניסה יוקרתית. דלתות יוקרתיות מבית וריאציה הן המעודכנות ביותר מעצם זאת שאנו מחוברים ללקוחות למעצבים לאדריכלים און-ליין בקשר יומי ובמיוחד בהקשבה לעיצובים חדשים שיש להם במחשבה ולטרנדים המעודכנים.

דלתות כניסה יוקרתיות נכנסו לעולם העיצוב הישראלי בשנים האחרונות תפסו תאוצה רבה ואנשים מגלים עניין רב יותר לעצב את הבית בסגנון דומה לעיצובים המוצגים בתערוכות במילאנו, קלן וביתר רחבי אירופה דלתות יוקרתיות הן אלהה שמשולבים בהן פריטים בגימור והנדסה איכותיים ורצוי בעלי ייחוד שהרי בידול אישי הוא חלק משמעותי מיוקרה.

קראו עוד: דלתות אלומיניום
קראו עוד: דלתות מעוצבות

שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם