השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962
קטגוריות

דלתות ומנדלות

דלת כניסה של לירון שנולדה איפה שהוא בראש הפרטי שלה. לירון שהחלה תהליך בניה של בית הגיעה לוריאציה כדי לרכוש דלתות כניסה , הבחירה היתה בדלת כניסה מעוצבת מאחת הסדרות היותר מוצלחות של וריאציה סדרת דגמי GLR.

לירון ביקרה במפעל וקיבלה הסבר מלומד על תהליכי הייצור של דלתות כניסה של וריאציה על כל השלבים. היה ניצוץ בעיניה של לירון בשלבים האלה של הפיכה דלתות מגלם של דלת פלדלת למשהו מעוצב , סיפורי הלקוחות האחרים האירו את עיניה עם ברק מסויים. תהליך הבניה שלה לקח זמן. בפרק הזמן הזה, תוך כדי תקשורת איתנו החלו ליפול לירון כמה אסימונים בעניין עיצוב ייחודי לדלת שלה.

חיפוש בגוגל ובפינטרס הסעיר אותה עוד יותר ואז עלתה השאלה הנצחית של כל אלה עם האסימון המאוחר...האם אפשר לעשות שינוי בעיצוב הדלת? 

בוריאציה זה אפשרי שהרי עדיים לא ייצרנו את הדלת הסופית. יש לנו מידות פתח , ויש לנו כבר משקוף ומרגע זה העניין הוא של נכונות , וזאת למרות שקיימת הזמנה סגורה ומשולמת. יחד הרמנו את הכפפה.

יחד ראינו חיזיון של דלתות כניסה שלא רואים כל יום. חילקנו משימות למשל , לירון אחראית להכין קובץ גרפי בשפה הייעודה וריאציה אחראית להכין את חיתוך הלייזר בברזל המעוצב בתוך החלון , וביחד אנו מבינים שסבלנות זה מתכון נהדר להצלחה , וסבלנות היתה כאן בשפע.

דלתות כניסה מעוצבות במנדלה זו ההשראה של לירון לנושא העיצובי של דלתות מעוצבות לבית שלה במתן  הרעיון להשתמש במנדלה עלה בפגישה בוריאציה עם הסיפור של הילה מוטיל - אותו ניתן לראות ב"אדריכלים ומעצבים" להילה עשינו אלמנט של מנדלה שהוא הלוגו שלה,על גבי דלת הכניסה למשרד חתוך בלייזר.

החיפוש של לירון אחר המנדלה שלה היה מאחורי הקלעים אחרי שבקטלוג הראשי שלנו לא מצאה את מבוקשה , לירון דאגה להכין קובץ גרפי , ואנחנו עשינו קשר עם חיתוך הלייזר.

שיתוף הפעולה הזה יצר פתרון טכני ליצירה מיוחדת במינה. לאחר ההתקנה - לירון שאלה אם דלת כזו תהיה רק לה....? ואנו במבוכה מסויימת לא ענינו כדי לא להבטיח משהו שלא נוכל לקיים , אבל בטוח שדלת כזו תתאים לבתים מאוד מיוחדים ולאנשים עם טעם אקסלוסיבי.

    שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם