השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

דלת מעוצבת בירושלים

קטגוריות

להצטלם ליד דלתות מעוצבות בכניסה לבית החדש -זה אחד השיאים שמגיעים אחרי קשיי הבנייה.

לבנות או לשפץ - זה להיות בדרך כלל בזירה לא הכי מוכרת , בעלי מקצוע , מושגים , בחירת החלטות מרובה , וניהול כספים - כל אלה יוצרים משקולת על כתיפינו במהלך הבניה - וכולנו רוצים שואפים להגיע לרגע שבו יושבים בנחת בסלון הבית ומתענגים על התחושה והמראה. אחרי כל המאמץ במקרה שלנו מתענגים על דלתת מעוצבות בכניסה לירושלים.
בית זה של חגית ואופיר , באחד המושבים בהרי ירושלים ניחן במיקום טופוגרפי יותר יפה מכל מקום שתהיו בו בחול , כואב בעיניים מרוב ירוק , האוויר צלול כמו שאין בשום מקום , ובניית האבן הקשיחה מקבלת ריכוך בדלתות כניסה מעוצבות בגוון רך מאוד , חגיגי , עם המון אור הנזרק פנימה דרך סורגי הברזל המעוצבים - שילוב של חומר וטבע. שילוב מעולה עם כמות האור והנוף החודר לבית דרםך הפתחים האחרים של החלונות.

ביחידת המשנה בחרנו דלת קטנה יותר , ותוך כדי תהליך הבניה שידרגנו אותה לדלת מעוצבת שהייתה בעודפים של וריאציה . איחך אמרנו - ניהול כספי וקבלת החלטות . כך יצרנו מצב שהפער בין דלתות מעוצבות בכניסה לבית  - ודלת כניסה לפתח משנה מדברים זו עם זו , אפילו באותה שפה עיצובית. וזאת מבלי להתרושש.

יחד עם זה ברר שיש כאן בכורה שאין עליה עוררין- דלתות מעוצבות שיחד עם אילן מוריאציה עיצבנו , שידרגנו , ועברנו מדלת וחצי לדלת כפולה. קבלת החלטות כבר אמרנו...?


 

    שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם