חלומות ודלתות כניסה מעוצבות של וריאציה מפגינות עוצמה ובטחון לצד איכות טכנולוגית חברת נו רואה במעצבים והאדריכלים העובדים יחד איתנו ליצירת דלתות קסומות – שותפים להגשמת חלומות שותפי דרך, שותפים להפרייה הדדית דבר המאפשר תכנון פתרונות בדלתות, יותר הקשבה וביתר דיוק לצרכי הלקוח, ונסיקה לגובה רב בכל הקשור להגשמת חלומות בדלתות כניסה ודלתות – בוריאציה זה קורה לעתים תכופות מאוד.

הן מרכזיות בחזית הבית, לדלתות קיימת אמירה הן ממתגות את היצירה של המעצב ושל היצרן כאחד. בסביבתינו הים תיכונית דלתות הכניסה הן דלתות חוץ, האקלים כאן מכיל רגעי חום ולחות רבים. הגדרת דלתות החוץ באופן טבעי מעלה אתרף הדרישות הטכניות לעמידות במזג האוויר שלנו.

המונח OUTDOOR מעמיד את דלת הכניסה בשורה אחת עם מוצרים הנדרשים לתפקד בתנאי חוץ, יחד עם זאת מורכבותה של דלת כניסה שהיא צריכה להיות בעלת תכונות של דלת המשמשת את פנים הבית ,לכן היא חיבת להיות רכה במידה, עדינה באופן מסויים מבודדת, פעילה קלה ונוחה לשימוש יומיומי.

חברתינו – וריאציה חרטה על דגלה מומחיות , מקצעיות עד הקצה בכל הקשור בפתרונות טכניים , עיצוביים לדלתות כניסה. ללכת עד הקצה משמע לעצב ללקוחות דלתות לפי ציור סקיצה או חלום.

מקצועיות עד הקצה יכול להיות להקשיב לבקשה של אדריכל ומעצב לפרט מיוחד של משקוף, להעניק פתרונות מתקדמים לדלתות עם פאנל עליון או דלתות קשתיות.זאת לצד הפיכה של דלתות וריאציה לנגישים לכל מערכת נעילה קיימת בתחום דלתות כניסה מעוצבות.

המחלקה לאדריכלים בחברת וריאציה הינה בעלת הניסיון הרב ביותר בישראל בכל הקשור בעיצוב דלתות כניסה לצד חשיבה טכנית בבניה ובטכנולוגיות נעילה.

אצלינו לאדריכל יש מרחב פעולה ובמה לפתח יחד איתנו פתרונות למשקופים , דלתות , פרטי גימור ועוד. אחד התחומים בהם מעצבים ואדריכלים אוהבי להעניק מיכולתם – צורה וצבע. צורה זו דרך לשנות לגוון ולהטביע חותם אישי וצבע – הינה דוגמא איך דלת יכולה לשנות אפילו את כל מבואת הבית. דלתות מעוצבות של וריאציה נצבעות באבקה – שיטה הנחשבת יותר חזקה ועמידה , ובנוסף הרבה יותר ידידותית לסביבה.

צבעים באבקה אינם רעילים ,אינם שותפים לזיהום אוויר והם מעניקים עמידות להתחמצנות הפלדה לקורוזיה ובכלל. יחד עם זאת לחברתינו יש את מגוון הצבעים הגדול ביותר בתחום כיאה למי שחורט על דגלו עיצוב יוצא דופן.

כך בין היתר אנו מבטיחים עליונות עיצובית והענקת המגוון הגדול ביותר בישראל לפתרונות מעוצבות בדלתות כניסה.

דלתות וריאציה תשמח לעמוד לרשותך הלקוח, המעצב, האדריכל, המפקח. מבטיחים שתמצא כאן פתרון אחר יותר מכל מקום אחר.