שריונית חסם החברה הותיקה ביותר בישראל, וזו לאחר שחברת רב בריח אשר הוקמה לפניה – שינתה את פניה לחלוטין, רוכש החברה על סף סגירתה עשה בה מהפכה וכך שריונית חסם דלתות קיבלה את הבכורה בותק על כל יתר היצרניות בישראל.

מפעל הדלתות בקרית גת, בן כמעט ארבעים שנה, מניף את הדגל של החלופה למותג החזק בישראל, עם דלתות בטחון מפלדה, דלתות דקורטיביות מפלדה, ודלתות פנים ממתכת.

המפעל הוקם על ידי פורשי רב בריח. אחד מהם  נחשב היה עילוי בתחום הטכני עם מומחיות במוצרי נעילה, השני אשף שיווקי, ואשף פיננסי. לאחר כמה שנים קשות מאוד, תחת תחרות עקובה מזיעת שיווק ולא מעט ארס, מלחמות מחירים וכל השטיקים בשיווק נלמדו שם.

דלתות הכניסה מפלדה של שריונית חסם דלתות אופיינו במערכת נעילה שונה ובלוחיות כיסוי – רוזטות שנראות שונה ולא סימטרי, לוחיות כיסוי משתנות בין דלת ימין לשמאל כמו בתמונה שלפניכם בדרך כלל א-סימטריות.

מערכת הבריחים עובדת במכלול שונה, הבריחים עבים יותר, והמנגנון של הלשונית הוא עקב אכילס של המערכת. או אז יש לא מעט קריאות שירות למנעולים בשל הלשונית שמוטה, ובמשך שנים היה זה טריגר להחלפת כל מנגנון הנעילה, הוצאה לא מבוטלת.

מה לשריונית חסם ולדלתות וריאציה?

כלום. מלבד החלפת דלתות פלדה ותיקות של שריונית חסם בדלתות מעוצבות חדשניות של וריאציה- הדור החדש של דלתות בעיצוב אחר לגמרי.

שריונית חסם ועיצוב נפגשו אי שם בשנות התשעים המאוחרות, עת החברה הזו הביאה לארץ לראשונה דלתות של חברת "אלומינקו" מיוון, דלתות מעוצבות בסגנון אבירים, עם סורג נפחות ותבליטי עיצוב מיציקות אלומיניום. מאז ועד היום המוצר הזה גודש את משווקי דלתות הפלדה בישראל ונקרא הדגם היווני.

החלפת דלתות שריונית חסם דלתות

כשאנו מחליפים דלתות כניסה של שריונית חסם השאיפה של דלתות וריאציה היא מהפך, לא פחות! שינוי מהותי של החזית זו השאיפה שלנו כשמדובר בעיצוב של דלתות כניסה בווריאציה.

לא עוד לבני זכוכית, לא עוד עבודה קלה המסתיימת בטון מינורי בסיסי. אתגרו אותנו עם ביצועים מעניינים כמו בבית הזה,  גם במקום שבו מותקנות דלתות כניסה שריונית חסם גם במקום בו מותקנות דלתות של חברה אחרת, וגם בהחלפת דלתות כניסה מעץ.

וכך, לאחר פירוק הדלת הקודמת, ופירוק לבני הזכוכית – הרחבנו את הדלת ויצרנו משקופים עבים עם נוכחות. כל שנותר למזמין היה לתקן מרצפות אחרינו והמהפך הושלם. אין קשר בין דלת שריונית חסם מקורית שהייתה מותקנת שם לבין הדלת החדשה של וריאציה – למעט זה ששתי הדלתות מעניקות לך מערכת של נעילת ביטחון.

היתרון של וריאציה זה עבודה עם מכלולי "מולטילוק". יחי ההבדל בין דלתות מתועשות של פעם לדור החדש והמעוצב.