"סמט אדריכלים" משרד אדריכלים שהוא פרטנר ממש.

"סמט אדריכלים" – המשרד הוא שותפות של עדי סמט – אדריכל ותמר סמט – אדריכלית המשלימים האחד את השני באופן מושלם, הינו משרד הדוגל בעיצוב העומד במבחן מעבר להיות תמר ועדי אדריכלי יוקרה, הם גם מעצבי פנים וזה שילוב יוצא מן הכלל, חבילה של ה"שלם" ללקוח.

 

 

 

עדי ותמר הם בראש וראשונה בני אדם קשובים, אכפתיים ורגישים ואחר כך הם אנשי מקצוע לעילא. מעידים לקוחותיהם מכפר דניאל, איתם עשינו דלתות כניסה מעוצבות בסגנון כפרי מיוחד.
גם שנים אחרי שנכנסו לגור בבית אנו מסוגלים לזהות את הערכים שהם הכניסו לתכנון הבית ברמה וההבנה שתקבלו תמורה מלאה לעלות לצד התחושה הטובה בלב מלווה אתכם שנים לאחר גמר הבניה.

הקו המנחה הזה – TOTAL-DESIGN עבורנו בפרויקט אדריכלות ואו עיצוב פנים, מתחיל בלמידה של רצונותיו וצרכיו של מזמין העבודה, כך אנו רואים את תפקידו של מעצב פנים ואדריכל.

ניתוח מעמיק של מאפייני השטח, זיהוי נקודות מבט בנוף הכללי, פתרונות מקצועיים יצירתיים, הבנת הקשר ביןפרטי המידע וחיבור בניהם, ושימוש בפתחים למסגור הנוף הנשקף מבעדו, חלונות ודלתות כניסה תחת דגש.. סיפורי הצלחה דורשים סבלנות, אמון, הקשבה, חשיבה מחוץ לקופסא, פתרונות, זמינות גבוהה, והגשת תכניות מדוייקות!