השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

הלל אדריכלים

הלל אדריכלים , שיר הלל - דלתות כניסה וריאציה עם ערך ייחודי.

הלל אדריכלים משרד המעניק שירותי אדריכלות ועיצוב פנים במרכז הארץ ובאיזור השרון. עיצוב תכנון וליווי של שירה והדס לאנשים ולתהליך הבניה של החלום שלהם על המושג בית. במהלך השנים באמתחתם הרבה עבודות בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים.

ב"הלל" התכנון יהיה בפרופורציות אנושיות נטולות מגלומניה, באווירה נינוחה , עם נגיעה של מקצב שיוצר חלל ידידותי ולא מאיים, תוך בריחה מגימיקים שהם עניין תקופתי. זה מה שיוצור מרחב במראה טבעי וחמים שיהיה גם פרקטי ועמיד לאורך שנים רבות קדימה.

אדירכלית שירה מוסקל- בוגרת מצטיינת של הטכניון ,מעצבת פנים - הדס רוט בוגרת אסכולה - מימד – ושתיהם שילוב נכון המביא אליך הלקוח שלל רעיונות ופתרונות ,לצד צוות שלם מקצועי ומנוסה מאחורי הקלעים הדרוך ונכון לחשוב ולמלא אחר האתגר המרכזי בעינינו – יצירת סביבת חלל מגורים שמתאימה לבעליה, באופן האסתטי והפונקציונאלי.

פתרונות משולבים לחזית הבית , דלתות כניסה מעוצבות בתכנון מדוייק של הנישה , פתרון לחלון צד למשרד של קובי , ומענה להחלפת ארון החשמל. שירה והדס יודעות לארות את הצרכים , וריאציה יודעת להוציא אל הפועל. 

בחירת החומרים ומוצרים חייב להיות על זמני, דלתות כניסה מפלדה עם עיצוב מסוגנן בברזל כמו גם  ואביזרים אחרים בבית – תהיה תמיד עם ראיה משותפת עיצובית וטכנולוגית, לצד הקשבה להעדפה של הלקוח ולצד התקשורת הטובה ביותר שיש לנו עם יצרן כזה או אחר.

לקוחות של הלל אדריכלים מקבל למעשה שתי מעצבות פנים ושתי אדריכליות לאורך כל התהליך. מאחורי הקלעים כל אחת מאיתנו מתכננת בנפרד, ואז עורכים סיעור מוחות. למעשה - מידת הזמינות של צוות המשרד ללקוחות עולה לרמות גבוהות במחיוד – כיאה לחשיבה על צרכי הלקוח במרכז העשייה שלנו.

זו בהחלט  הרוח שלנו במשרד "הלל" אדריכלים - תפירה של תכנון ועיצוב בית לפי מידות וצרכי המזמין  כפי שרואים זאת בתמונות , בתחושת הלקוחות הותיקים , ובדרישות מול אנשי מקצוע. 

ההתרגשות בכל פעם מחדש לחוש  איך הקווים בשרטוט על הנייר- הופכים לבית מעוצב ונעים לבלות בו – זו תחושת סיפוק עילאית. העבודה על דלתות הכניסה של וריאציה מעניקה יתרון ללקוח גם באיפיון הדלת לבית גם בשפה המקצועית עיצובית  וגם באווירה שדלתות מעוצבות של וריאציה מעניקות למרחב הפנימי.

את השילוב המוצלח אפשר לראות על דלת הכניסה של מיכל בירן מהוד השרון,(התמונה הראשונה) שם התכנון היה על כל פרט, לקחנו את הלוטוס המוכר של וריאציה והגדלנו אותו פי כמה, עיבדנו את קירות הפתח באבני בריק והתקנו משקוף פנימי יותר. בכך הדגשנו את עיצוב הדלת, כאשר היתר הם פריטי תפאורה. עם הלל אדריכלים מרגישים את הקשר לעיצוב ואת התהליך שעוברים עם הלקוחות עד לתצואה קסומה.

הבית בינוב - עם דלת כניסה מעוצבת של וריאציה. כאשר יש לנו לקוחות ונוצר שיח איכותי עם אמת עיצובית, אז אנחנו לעיתים חורגים ממנהגנו ומייצרים גם פרטים אחרים ומשלימים כשזה אפשרי מבחינת זמן פנוי על שולחנות הייצור שלנו כמו אצל קובי ויסמן. כשיש אנרגיה כזו, אנחנו נרתמים לייצר גם אלמנטים עיצוביים נוספים שלא כדרכנו הרגילה - מיקוד בדלתות הכניסה. התוצאה קסומה וזוכה להלל משירה. מה צריך יותר מזה?

  •  

     

     

    שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם