השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

ורדה נחמן

ורדה נחמן ורדה נחמן INTERIOR-DESIGN
משרד: 09-7447458
פקס: 09-7414585
054-4730503
[email protected]

ורדה נחמן -אדריכלות ועיצוב פנים

ורדה נחמן - אדריכלית פנים. העבודה המשותפת עם המזמינים מתחילה בכימיה נכונה מול הלקוחות. לקוחות מגיעים אל ורדה פעמים רבות על ידי ממליצים, דבר שמזרז את החיבור וחוסך לבטים של התחלה. ורדה מיומנת בתכנון לפרטי פרטים, ומעשית בניהול האילוצים והפונקציוצאליות - כמו בכל שיפוץ. אולם חשוב לציין שגם פשרות מנוהלות נכון אינן פוגמות בשורה תחתונה באסתטיקה. בסופו של יום כל פרויקט מתחבר לתמונה מלאה מחוברת לפרטיה ועם הרמוניה משלה המשקפת את הלקוחות - אלה שיגורו שם..

ורדה נחמן אדריכלות ועיצוב פניםעל פי רוב ורדה עוסקת בבתים למגורים, במרפאות שיניים ומשרדים ודלתות וריאציה מככבות שם. יחד עם זאת פרויקטים מיוחדים מבוצעים כאן בישראל עבור תושבי חוץ, והעבודה מבוצעת כאן ללא נוכחות המזמינים, על ידי ורדה באופן מלא.
זאת ועוד - ורדה היא מעצבת ישראלית - אשר מוזמנת לשפץ בתים בחו"ל. ורדה מנתבת את המיזוג בין מראה המאופק - לעדכני עם קריצה ישראלית. היקף ההתקשרות משתנה בין לקוח אחד לאחר, ויכול להשתנות גם תוך כדי העבודה, כך שניתן להרחיב את היקף ההתקשרות תוך כדי התקדמות הפרויקט ולפי מידת הכימיה שנוצרת. הכל עד פיקוח עליון על הפרויקט. מגוון השירותים של ורדה נחמן מקיף ביותר, מדידות, סקיצות, פרטי בניה ותכניות בינוי חשמל אינסטלציה, תכניות להצעת מחיר, רשימת דלתות וחלונות, בחירת חומרים לחדרי מטבח, רחצה, כולל פרטי נגרות כולל בחירת גוונים לחלקים בנויים, קירות, חיפויים, לריהוט - עד בחירת פריטי נוי וילונות ותאורה. רק תבחרו...

אדריכלות ועיצוב פניםורדה

    שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם