אתי ססובר- אדריכלות שנוגעת בך , ובבית שלך.
טלפון משרד 08-9719906
סלולארי 052-2395421
פקס 08-9268682
דוא"ל [email protected]

נגיעה תרתי-משמע באדם שבך, במבנה, בנשמה שמאחורי העניין, ובחומרי הבנייה עצמם, החל מתכנון נכון מאוזן ושופע ניסיון במקצועות הבניה ומגיע בנגיעה עד לפרט הקטן, עם בעלי המקצוע במטרה להפיק את התוצאה המדוייקת ביותר.

זה קורה בבית של דורון, בתכנונה ועיצובה של אתי ססובר. מרחב מתוכנן להפליא, עם יחסים נכונים בין פרטים שונים בחלל דלתות, חלונות  מטבח, ריצוף, צבעים אור.

לצד המרחב הזה נבחרה דלת כניסה, בכוונה- חד כנפית אבל רחבת מימדים וגבוהה מאוד.

עיצוב המשדר מאסיביות, יחידה מוארת גדולה שמרככת את המאסה של החומר ומשלבת זכוכית סבתא , אלמנטים מעוצבים על הדופן החיצוהית , עיטור מלכותי משהו וצבע תכלת-אפור טורקיז.

לבחירה זו אתי צריכה הייתה לשלב את היחס הנכון במודולים המעוצבים בדלת, במשקוף ואפילו במסתור הגגון החיצוני – שישלים לא רק פונקציה של חדירת מים או נוחות פתיחה של דלת כניסה בחורף – אלא מראה, חיבור כללי.

 

גוונים אמרנו – לא חייב להיות זהה – אבל שילוב ודיוק זה אתי. את מה שהתרחש בדלתות כניסה לבית של יורם ופיונה צריך היה להרגיש כאן בעשייה המשותפת.

אתי ססובר ידעה איך לקחת דלתות מעוצבות דגם RV של וריאציה , מוצר להיט אבל ,להלביש לדלתות הללו עם נגיעה קטנה משלה – בול לאופי ולבית של פיונה ויורם – הלקוחות.

אפקט קטן של סמל הלוטוס או "אבירים" כפי שחלק מהלקוחות אוהבית לכנות -ולדלת יש ניחוח אחר, בעצם לכל הכניסה לבית נוצר ניחוח של רטרו. תוספת מוטיב האור והסורג בדלתות מעוצבות אלה – יוצר נופך דו-צדדי.

ואת פנים הבית אתי ססובר קישרה עם פינת אבני בריקים, הממשיכה את הרצף של מראה רטרו בו בזמן שהמרחב סלון – מטבח-פינת אוכל מעוצבים בניקיון מירבי. אדריכלית אתי ססובר יודעת להפיק עם וריאציה דלתות כניסה עם תרכיז של טעם ייחודי ללקוח שלה.

ועוד… נגיעות של איכות , הברקות עיצוביות בנגיעה קטנה לכאורה, אבל כזו שעושה מהפך שלם לחלל המעוצב, זה נכון למרחב פנימי כפי שזה קורה בחזיתות חיצוניות ודלתות כניסה.