השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

אתי ססובר ARCHITECT

אתי ססובר- אדריכלות שנוגעת בך , ובבית שלך.
טלפון משרד   08-9719906    
סלולארי         052-2395421
פקס              08-9268682
דוא"ל            Sassover@013.net.il

נגיעה תרתי-משמע באדם שבך , במבנה , בנשמה שמאחורי העניין , ובחומרי הבנייה עצמם ,החל מתכנון נכון מאוזן ושופע ניסיון במקצועות הבניה ומגיע בנגיעה עד לפרט הקטן, עם בעלי המקצוע במטרה להפיק את התוצאה המדוייקת ביותר.

 


זה קורה בבית של דורון , בתכנונה ועיצובה של אתי ססובר. מרחב מתוכנן להפליא , עם יחסים נכונים בין פרטים שונים בחלל דלתות , חלונות , מטבח , ריצוף , צבעים אור. לצד המרחב הזה נבחרה דלת כניסה , בכוונה- חד כנפית אבל רחבת מימדים וגבוהה מאוד. עיצוב המשדר מאסיביות , יחידה מוארת גדולה שמרככת את המאסה של החומר ומשלבת זכוכית סבתא , אלמנטים מעוצבים על הדופן החיצוהית , עיטור מלכותי משהו וצבע תכלת-אפור טורקיז.
לבחירה זו אתי צריכה הייתה לשלב את היחס הנכון במודולים המעוצבים בדלת , במשקוף ואפילו במסתור הגגון החיצוני- שישלים לא רק פונקציה של חדירת מים או נוחות פתיחה של דלת כניסה בחורף - אלא מראה , חיבור כללי.
 
גוונים אמרנו - לא חייב להיות זהה - אבל שילוב ודיוק זה אתי .
את מה שהתרחש בדלתות כניסה  לבית של יורם ופיונה צריך היה להרגיש כאן בעשייה המשותפת. אתי ססובר ידעה איך לקחת דלתות מעוצבות דגם RV של וריאציה , מוצר להיט אבל ,להלביש לדלתות הללו עם נגיעה קטנה משלה - בול לאופי ולבית של פיונה ויורם - הלקוחות. 


אפקט קטן של סמל הלוטוס , או "אבירים" כפי שחלק מהלקוחות אוהבית לכנות -ולדלת יש ניחוח אחר , בעצם לכל הכניסה לבית נוצר ניחוח של רטרו. תוספת מוטיב האור והסורג בדלתות מעוצבות אלה - יוצר נופך דו-צדדי.
ואת פנים הבית אתי ססובר קישרה עם פינת אבני בריקים , הממשיכה את הרצף של מראה רטרו בו בזמן שהמרחב סלון - מטבח-פינת אוכל מעוצבים בניקיון מירבי .
אדריכלית אתי ססובר יודעת להפיק עם וריאציה דלתות כניסה עם תרכיז של טעם ייחודי ללקוח שלה.ועוד...נגיעות של איכות , הברקות עיצוביות בנגיעה קטנה לכאורה , אבל כזו שעושה מהפך שלם לחלל המעוצב , זה נכון למרחב פנימי כפי שזה קורה בחזיתות חיצוניות ודלתות כניסה.    שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם