השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

הדר דור אדריכלית פנים

לעיתים לבחור מעצב זה לא פשוט , לא ניתן לדעת לאן הוא יוביל אותך. במקרה של הדר דור זה לבחור מעצבת שאוהבת את העשייה שלה , מביאה אנרגיה פנימית משכנעת ולהט של מקצוענית אמיתית. זה מתבטא בדרך , בהצעות , באופן הניהול של הדיון על הפרטים , ואפילו באופן שהדר מופיעה באתר ומנהלת את הספקים.

השילוב המנצח של הדר בין הרגישות לבין האסרטיביות זה השילוב המנצח. 

הסבלנות ואופן החשיבה יחד עם ניהול הדיאלוג יוצרים סוג של מסע אותו מנווטת הדר , מסע מהמקום שלך כלקוח , הכי קרוב למקום החדש שאתה מסוגל להגיע אליו עם משיכה במינון קסום בחוטים הבלתי נראים - כאמנות מצידה של הדר.
וכל זאת לצד התנהלות קשובה אבל יותר אסרטיבית וחדה בפרטים מול הספקים עבור הלקוחות .

הדר דור - מראה של חוץ ופנים הבית. מראה מעורר השראה. מראה ותחושה שנשמרים לאורך שנים.

דגם RV של וריאציה , בית בתל מונד.

להדר דור יש את היכולת להפיק תוצאות יוצאות מגדר הרגיל בעיצוב הכניסה לבית, על ידי שימוש בדלתות הכניסה של וריאציה ובשימוש באלמנטים מסביב, כפי שנעשה בבית דיין בכפר סבא. הסטודיו של הדר דור הוקם ב-2003 ומצטיין בשירות אישי, מקצועי ולאורך זמן.

הסטודיו של הדר משיג תוצאות מרחיקות לכת בתחומי עיצוב פנים ואדריכלות, תוך כדי יצירתיות, חדשנות ועדכניות במגוון עולמות התכנון והעיצוב. להדר ניסיון של למעלה מ-12 שנים בתחום ומעסיקה בסטודיו מעצבי פנים ואדריכלים בעלי ידע מקצועי נרחב ורמת מיומנות גבוהה. הסטודיו מספק מענה מלא לכל צרכי התכנון, אדריכלות, עיצוב, ניהול ופיקוח ברמת מקצועיות גבוהה ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

הדר דור - 0544919339

 

  • שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם