השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

נעה פריד עיצוב פנים

נעה פריד היא מעצבת פנים שיש לה את זה ממקום עמוק ואחר, ולא מדובר בעיצוב בלבד אלא ביכולת שלה לפזר אבקת קסם מיוחדת על כל עבודה שהיא עושה, ואצלינו בוריאציה אנו עדים לדלתות כניסה מעוצבות שבאווירה העיצובית של נעה - מקבלות שדרוג וייחוד של אור שונה רכות אחרת ומגע נפלא.

  • עם נעה אפשר לדבר לא רק על עיצוב בתים או עיצוב דלתות כניסה במקרה של וריאציה, מדובר בגישה לאנשים. אנחנו כמוציאים אל הפועל מרגישים את זה שעם נעה אנחנו מפיקים יותר ביחד.

    הדרך של נעה לגעת בנושאים שעל הפרק, התהליך, הבמה שכל אחד מקבל להביע את עצמו, גם הלקוחות - אפילו הם חלוקים בדעתם - התהליך מקבל הובלה משולבת בין אסרטיביות וסמכותיות עדינה לבין נעם ורוך של נעה כאדם. נדבר כי שמה שנעה לא תעשה בקול ברור, יקרה מעצמו כי יש כאן אנרגיות שגורמות להחלטות טובות לקרות כאילו מעצמן. ככה זה כשיש לך את זה ממקום עמוק כל כך.

    בבית של דגנית ונדר במזכרת בתיה זה בא לידי ביטוי במהפך. נעה רואה כמה צעדים קדימה, מפיקה הנחיות לוריאציה, לחגי הקבלן וכמובן ללקוחות, שינסו לקלוט מה הולך לקרות כאן בשינוי. עם זאת, נדמה שמלבד נעה פריד – לאף אחד אין באמת את הראיה האמיתית לתוצאה שתגיע. המילים, ככל שיהיו יפות ומחמיאות, לא יגיעו לרמה של המבט והתחושה - זה מה שקובע - המעמד בו הינך צופה והריאות מתרחבות משאיפת האווירה שנעה יוצרת, כאילו שבא לך לקחת משהו מזה איתך.

    בית דגנית ונדר לפני ואחרי:

    שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם