השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

שירלי דן

דלתות מעוצבות וריאציה עם האדריכלית שירלי דן. אדריכלית שירלי דן.

אם אתם רוצים  דלת כניסה עם עוצמה ,דלת כניסה על במה ורקע מרשימים - זו הדרך.
כאשר הכניסה כולה עוצבה על ידי  שירלי דן באבן יהודה- אדריכלית איכותית עם תוצאות ובתים, שבולט לעין שהיא מאחוריהם. עוצמה זו היא ההגדרה שלנו לעבודה איתה. ההשפעות שלה על העיצוב, ההנעה של וריאציה, הטיפול היעיל בלקוח ובנו כיצרנים - בא ממקום של ביצועיסטית תותחית.

זה לא קל ולא תמיד נוח, אבל דלתות הכניסה המעוצבות של וריאציה מותקנות בבתים שלה באבן יהודה, שדי חמד הוד השרון ועוד. זו הוכחה חדה לתיאור הזה - לא מתווכחים עם לקוחות מרוצים עד הגג מהדלתות ומהעבודה מול שירלי,   שבוחרת דלתות מעוצבות לבתים ומבצעת עבודות אדריכלות ועיצוב ובמקביל מעניקה שירות בפיקוח בניה ביחד עם גבי דן וצוות מיומן, קפדן עם דרך ושיטה ברורים מאוד.

העבודה מול שירלי דן אינה פשוטה כלל - הירידה לכל פרט יכולה להיות מלווה בהמון אנרגיה, אבל בסוף מתקבל מראה שאין כמוהו. כל פרט שעליו עמלת שעות הופך להיות ה"אקסטרה" המיוחדת לבית. חדות העין בפרטים, שילובים נכונים שקטים או בומבסטיים, מינונים במקום ובמרחב שלהם ,מביאים לתוצאות יוצאות דופן כמו בדלתות בהוד השרון. 

דלתות הכניסה הללו  ,בבית ויינברג היו לאטרקציה . אחת הטענות של הלקוחה שכל רכב היה נעצר , נוסע טיפה לאחור , ועומד להתבונן. חלקם אף נקש בדלת לבקש את הפרטאים של וריאציה , ושל שירלי-דן. ואכן לא מעט בתים בסביבה זו הם פרי עבודה של שירלי וכמובן דלתות מעוצבות וריאציה חוגגות לצידה.

הבתים ב"זקן השומרים" בעמישב פתח תקווה, פרוייקט של 4 בתים פרטיים שם שירלי על האדריכלות וגבי על ביצוע וניהול הפרוייקט , אנו - וריאציה ביצענו דלתות כניסה מעוצבות.

הבית בשדה חמד עם כניסה שקטה ורגועה , מרחב שופע ודלת עם עוצמה שקטה

  • שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם