השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962
דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות של וריאציה

דלתות מעוצבות יכולות להיות מעוצבות כדלת וחצי,, כדלת עם יחידות צד וגם כדלתות מעוצבות כפולות. בכל צורה שהיא יותר מדלת, יש צורך בתשומת לב לפרטים טכניים ועיצוביים יחודיים לדלת וחצי. דלתות מעוצבות הן אחרות, אינן סטנדרטיות במימדיהן , ואינן נראות כמו כל דלת אחרת. דלתות מעוצבות במגוון מבחר ומעוף שלא תראו כמותם..בילוי נעים.

דלתות מעוצבות למרכז הבניה הישראלי החדש שנפתח בנתניהבתוך מבנה האיצטדיון. המוטו של המקום בהתייחס לדלתות מעוצבות הוא שהם רוצים לחשוף את הציבור הכללי לעיצובים , יכולות ורעיונות חדשניים ולא רק סטנדרטיים , ותוך כך להגביר את המודעותלעיצוב על פרטיו. כיום רק חדי עין או כאלה שחמושים במעצב או אדריכל יודעים להגיע אל דלתות מעוצבות אמיתיות.

חדרי הלימוד של המבנה התבקשו להיות חללים מבודדים מאוד ויחד עם זה שדלתות מעוצבות יהיו מודל, קריאת כיוון למה שממתין בתוך החדר. דלתות מעוצבות על ידי וריאציה עם השראה מעניקות מכובדות למקום בו הן ניצבות. מבטיהם של העוברים והשבים במרחב הזה קיבלו מימד חדש. וגם כשהדלתות הפכו לשגרה, עדיין בכל מבט קורץ אלינו מוטיב אחר מהעיצוב ומעלה בפנינו את השאלה הקסומה "מי חשב על זה?".

דלתות מעוצבות למשרדים ומבני ציבור יכולות להיות בעלות אמירה. האדריכלית אורית בכר גורסת ששילוב בין יפואי למודרני באותו מרחב ממש אינם בהכרח ניגודים זרים. אורית דאגה לשלב נכון כך שעיצוב מודרני שוכן לו בצמידות ליד דלתות מעוצבות עם חלון יפואי , וכל דלת מעבר לכך שהיא מעניקה מעצמה - היא משדרגת את נראות הדלתות האחרות. יכול להיות שזה השמנת... יכול להיות שדלתות מעוצבות שלובשות חג - הן תמיד תהיינה מאירות עיניים, גורמות לך לעצור ולבהות עוד שנייה אחת - גם אם ראית אותן כבר קודם.

דלתות מעוצבות והרושם שלהם בקניה של בית חדש, לא משנה כמה יפות הן, אנחנו תמיד נחשוב על אפשרויות על איך לעשות זאת יותר טוב, יותר יפה, יותר מואר ומפואר וכן הלאה, דלתות מעוצבות לבית זה חלק מאוד חשוב בחיינו, עם השנים למדים מעצבים שלעצב חלל פנים הבית לא מספיק, יש מספיק כלים היום אשר איתם ניתן לעצב את כל הבית כולו, כלומר, כולל המרפסת. 

מאז ומתמיד היו המבט הראשוני והמגע האולטימטיבי לאורחים וליושבי הבית, העניין הוא שכיום הבינו מעצבים רבים שמכיוון שהדבר הראשון שרואים הינו רושם ראשוני, יש לדעת לעצב את דלתות ביתנו ולהתאימן, משמע, דלתות הבית בכניסה הינן המקור לראווה ראשונית, אז למה שלא נתגאה ונשוויץ.

דלתות כניסה מעוצבות

דלתות מעוצבות עם וריאציה

יכולות להיות לכניסה ולפנים וברמות שונות מאוד, בין אם זה חלונות ויטראז’ ובין אם זה עיצוב דלת שתיראה כמו חלק מפנים הבית, מעין רמיזה כללית על מה שמחכה מבחינת עיצוב בתוך הבית. בעצם היכולות להפוך למרשימות זה מקצוע, כאשר מדובר גם במשרדי ענק אשר עיצבו את דלתות כניסה אליהן, כאשר לקוחות חדשיםם מגיעים ניתן לראות את הרושם ובצורה שהוא מתקבל, מחקרים רבים מראים שרושם ראשוני מוביל למה יקרה בסוף הפגישה, בין אם זו פגישת עסקים ובין אם זו פגישה בין בני זוג, גם מתווך דירות היה רוצה להראות את הבית בצורה הטובה ביותר, אחרי הכול – דלתות מעוצבות לכניסה הינן הדבר הראשון שרואים והדבר האחרון שנוגעים כשיוצאים מהבית.

דלתות מעוצבות קשתיות

מה שהופך את ביתנו למקום יותר אישי ומעוצב יותר זה דלתות מעוצבות בין היתר. ניתן לראות שהעיצוב אינו נתפס רק בהזזת רהיטים או בתליית מנורה חדשה בסלון, אפשר לראות עיצוב ממשי גם בתוך חדרי חדרים וגם מחוץ לבית, בין אם זה מוביילים תלויים במרפסת אשר תופסים אופי כללי שניתן לראות מדלת הבית שלנו ועד לחצר האחורית.
ואם הבית שלנו כבר בנוי כשראש הדלת מעוגל - וריאציה תשקוד לתת לך פתרון. זה לא קל ולא זול אבל יש בזה אופי ולא רק יופי. בנוסף , הכניסה לבית תהיה אחת המיוחדות ביותר כיאה לכל אתגר של חברת וריאציה.

דלתות מעוצבות למבני ציבור

בעוד שכנסיות, ארמונות, בתי מידות והיכלי ציבור מתהדרים בד”כ בדלתות במימדי ענק, מרשימות, מקושטות ומעוררות יראה, הרי שבדירות ובבתים פרטיים ארונות הזזה הדלתות הן שפויות לרוב, צנועות יותר בממדיהן ובמידת הדקורטיביות שלהן, אך גם כאן מגוון אפשרויות הבחירה הולך וגדל עם השנים, ככל שאנשים מבינים שהדלת היא, למעשה, כרטיס ביקור של הבית.

דלתות מעוצבות מיוחדות - בית פרטי במישור אדומים

המעצבת סיגל יידוב הגיעה לוריאציה לפעולה שגרתית בסך הכל, לבחור דגם של דלת מעוצבת , אולם המסע שאליו היא נקלעה היה מרתק הרבה יותר מבחירה רגילה. השיח עם אילן המעצב של חברת וריאציה , וההשתתפות של הלקוחות המזמינים היו דומים לזירת התגוששות שבה עלה גירוי על רעיון חריג , ולפי התגובה של הלקוחות המזמינים שלא לומר לפי מידת האומץ שהם גילו - נרקמה דלת מעוצבת פנטסטית.  הלקוחות שמו עצמם מתמסרים לרעיונות מקוריים - וזכו בקבלת פנים בכניסה לבית שלהם - כמוה יהיה קשה לראות במקומות אחרים.

דלתות מעוצבות בית הלפר

דלתות מעוצבות בכתום לבית מיוחד ולאנשים מיוחדים - שהם

לעצב, זה לבנות רעיון יחד. לדעת שזה יהיה להיט, ידענו לפי מידת הריגוש בפגישת המכירה ועיצוב הדלת הזו. ראינו כשעלה הרעיון של "כתום" את הניצוץ בעיניים של המזמינה, ומאז ידענו את ההמשך. דלת כניסה מעוצבת בכתום, בית פרטי ביישוב שהם במרכז הארץ. דלת שהחליפה דלת ישנה מעץ שפשוט לא החזיקה מעמד בתנאי מזג האוויר.

דלתות מעוצבות בכתום - שהם

דלתות כניסה מעוצבות הקו הנקי-מודרני

כיאה לסטנדרט הגבוה של דלתות וריאציה , מוצרינו בפתח הבית שלך  לא ישדרו סטנדרט או פריט מוכר לעין, המגע, החיבור והעניין בכל דלת מעוצבת מבית היוצר של וריאציה זה יהיה אחר. בכל דלת כניסה מעוצבת שלנו אנו משקיעים מחשבה אחד-לאחד. המעצבת צליל קלטה והבינה את היכולות שלנו, חידדה את החושים והמעוף שלה, הכינה לנו אתגר והוא מוצב בפתח בית מקסים בצמוד לחוף הים באשקלון, הבית של שרית.

דלתות מעוצבות בסגנון המודרני

דלתות מעוצבות מיוחדות לבית

כדי לקבל חזית כניסה מרשימה ובה דלת מעוצבת מדהימה בכניסה לבית צריך ממון מחד ,מעוף - כדי לראות את מה שאנו רואים בחזון שלנו , אבל בעיקר צריך אמון אישי רב. ואצל ראובן מזמין העבודה היתה מידה מקסימאלית של אמון. אם להודות - ייתכן שראובן כלל לא ראה בעיני רוחו את מה שאנו זוממים  על דלתות מעוצבות לבית שלו , הוא התמסר לאמונה שלנו וללהט שלנו ליצור דלת כזו , והלהט הזה חוצה גבולות של תמורה ומאמץ. יצרנו אותם מהנשמה. דלתות כניסה מעוצבות דו-כנפיות עם יחידות קבועות בצד , עליהן מותקן RHS , שיהיה הממשק לחלון אלומיניום ענק - ותואם פרופיל וגוון.

דלתות מעוצבות לבית

כדי ליצור התאמות נפגשנו מספר פעמים עם איש האלומיניום שלו, התאמנו את הגוון לחלונות הבית בהתאמה מושלמת, מידות הפרופיל הותאמו כך שחזית הבית תהיה באותה שפה, את עבודת הזיגוג הן על הדלת והן על קירות הזכוכית ביצע אותו זגג - יכולת לדבר עם אנשי המקצוע , בסנכרון גבוה.

דלתות מעוצבות לכניסה
 

דלתות מעוצבות מיוחדות

דלתות מעוצבות רב בריח או וריאציה

דלתות מעוצבות רב בריחיות מדגם כזה או אחר או של חברת רב בריח לעומת אחרות - הן מתחלקות לשניים. דלתות מתועשות, ודלתות בעיצוב אישי. כאן לפניכם דגם GLR שעוצב על ידי וריאציה לראשונה לפני כעשור. עם השנים כל החברות כולל חברת רב בריח לקחה את הפורמט והעתיקה אותו, באופן שהיא היתה מסוגלת. ראו את התמונה הימנית והשמאלית , ההבדלים בעיניים. מחד עיצוב שאינו נותן יחס נכון למרחב היופי על הדלת, ולצידה ממש הדלת המקורית, זו שעוצבה לפרטי פרטים של יחסים נכונים ומידתיות. בכוונה - לא ציינו עד כאן איזו דלת היא של וריאציה. מי מכם שזיהה את הבדלי החדות והרמה המקצועית, הן בייצור, והן בעיצוב הדלת היפה הזו, בהתייחס לפתח הבית, הבין מהי איכות עיצובית. מימין דלתות מעוצבות וריאציה, משמאל דלתות מעוצבות רב בריח, ומי שאוהב את השמאלית... שיקנה. 

דלתות מעוצבות רב בריח או וריאציה

דלתות מעוצבות ברזל


את נפלאות החומר והטכניקה של נפחות ועיבוד ברזל ראינו לאורך שנים רבות , עד שהמחירים של עבודות יד אומנותיות הפכו לא ריאליים , ולצד זה נעלמו הידיים העובדות בתחומי הנפחות ובתחומים אחרים. באדיבות "הדר מעקות" אתם אנו משתפים פעולה יותר מעשר שנים , ועימם אנו נפגשים בבתים שבהם אנו מתקינים דלתות ברזל - הם מתקינים מעקותת ושערים. על רקע האומנות הזו - יצרנו דלתות מעוצבות בברזל , שלתנו בהן נעילה רב בריחית תוצרת "מולטילוק" הוספנוו רכות בזכוכית נקייה וניטרלית שהיא גם זכוכית בטחון מחוסמת או טריפלקס.גודל האלמנט ומידת השילוב שלו בתוך זירת החלון המעוצב יוצרים את ההרמוניה שהעין אוהבת. כך פתח הבית הזה שח ינאי מרחובות מקבל איזון לצד עוצמה , דלתות בטוחות ועמידות לצד דלתות מעוצבות ברזל רכות ובהירות. 

דלתות מעוצבות עם קבוע צד

יחידה קבועה לצד דלת כניסה מעוצבת הינה פורמט של דלתות כניסה מהדור הקודם. אלה האוהבים שהיחידה אינה נפתחת ומשמשת כצלע למשקוף, עליה הדלת ננעלת. יחידה קבועה יכולה להיות מעוצבת  בלבני זכוכית, ויטראז', סורג מעוצב או חלקה עם זכוכית בטחון. יחידה קבועה בדלת מעוצבת  מיועדת להיות מזוגגת, ונדיר שהן אטומות למרות שזה ניתן כמעט באותה מידה.

דלתות מעוצבות עם קבוע צד

דלתות מעוצבות בשילוב מתכת ועץ

דלתות כניסה פלדה ועץ הן שילוב נהדר למי שצריך דלת חוץ עמידה ללא חשש לדפורמציות בשל שינויי טמפרטורה כמו שקורה חדשות לבקרים בדלתות מלאות מעץ. עד תחילת שנות האלפיים היו דלתות פלדה המצופות בלוח עץ דקורטיבי לכל החזית החיצונית. מראה שמזכיר את דלת עץ במעט אבל ברור שזה פתרון לא שלם. אנו בדלתות וריאציה קיבלנו אתגר מהאדריכלית יפעת מ" שדה דגן " אדריכלים ליצור דלת משולבת פלדה ועץ , כשהעץ שתול בתוך הדלת והוא דו-צדדי. החלק היותר מורכב היה שהעיצוב יהיה ממש בקו המנעול , כי עיצובית זה הנכון ביותר. בדלת של רינה זילברשטיין זה יצא אל הפועל לראשונה , עלותה של דלת כזו אינה מעמידה אותה כדלת מעוצבת תחרותית אולם מותירה אותה אחת מיני בודדות כאלה שיש. 

דלתות מעוצבות מתכת ועץ

דלתות מעוצבות כפריות

דלתות יכולות להיות מעוצבות כך או אחרת , צריך לדעת איך לייצר אותן נכון , ומה זה נכון ולמי...? לעדי ותמר סאמט - האדריכלים המקסימים היה איזה שהוא חיזיון על דלת כפרית במימדים גדולים המיוחד, עד כדי שלאחר הבניה שברו את החלק העליון וביקשו את החציצה הזו. הבקשה נראית חריגה ואינה ברורה עד שאתה מגיע לכפר דניאל, רואה את הבית, מתעכב עוד דקה ליהנות מהמראה המרשים והמיוחד, והקינוח הוא בכניסה אל הבית פנימה משם הדברים מקבלים עוצמה יתרה.

דלתות כניסה  קסומות עם סמט אדריכלים

דלתות מעוצבות לבית פרטי של דיאנה הן בעלי מיוחדות אחרת, מייצרות חיבור לחזית שלמה, וכשהאדריכל מחבר את התכנון בצורה נכונה הוא משדרג את כל פני הבית. כשרואים מחזה עוצמתי שכזה העין שבויה בקסם המתגלה והקרדיט ניתן לדלתות מעוצבות כמו גם לפרטים האחרים כמו גלריית המרפסת או החלון וריהוט הגן. לא תמיד ניתן לתת את הכתר לפרט אחד מוביל אבל בהצלחה כזו מי צריך את הקרדיט לבדו...

דלתות מעוצבות לבית פרטי

דלתות מעוצבות בירושלים 

לבית הנבנה באבן ירושלמית, של משפחת שמר מהיישוב אלקנה. ינקי ואבישג הגיעו לוריאציה עם ספר "דלתות בירושלים", ואנו מימשנו להם את אחת הדלתות המעוצבות הקסומות שמופיעה בעמודי הפתיחה - לצד זאת אבישג וינקי בנו חזית קסומה, ירושלמית בסגנונה, המתבלת את המראה בניחוחות של עיר הקודש.

דלתות מעוצבות לבית שמר

דלתות מעוצבות בסגנון מודרני, כפי שיצרנו לגניה בביתה בהוד השרון הן מחזה יפהפה. התאמת הדלת אל סגנון הבית, משחקי הקווים הגיאומטריים, ובחירת הגוון הן על דלתות מעוצבות מודרניות והן על קרע הקירות של הבית משלימים מחזה מרהיב ויוקרתי. רואים שיד מקצועית כיוונה את כל העוסקים במלאכה , והתוצאה ברמה ובאיכות גבוהים. 

דלתות מעוצבות הסגנון המודרני

דלתות מעוצבות בסגנון המודרני יכולות להיות חמימות ורכות, בגווני לבן שמנת אם כי ככל שהנטיה ללבן כן הדלתות משדרות מודרני ופחות כפרי, שילובים של חומרים גוונים ותצורות של ידיות לוקחות אותנו למסע של וריאציות שלא נפסק ממש כיד הדימיון. ואיך במסע הזה דלת דומה מאוד בנגיעה עיצובית אחרת הופכת להיות דלת עם אופי חדש לחלוטין.

דלתות מעוצבות הקו הנקי

תראו מה שצבע, חומר, ומחשבה על פרטים קטנים יכולים לעשות בדלתות מעוצבות די דומות , כמעט מהפך.

דלתות מעוצבות בסגנון מודרני שירי אושר

דלתות מעוצבות בסגנון כפרי

דלתות המתאפיינות בעיצוב המזכיר תחרה או מנדלה שילוב של יצירתיות עם עניין וביחס עדינות-עומס כזה שהעין קונה ואוהבת - זה מוטיב עיצובי אולטימטיבי לדלתות מעוצבות בסגנון הכפרי. משחקי עניין בעובי האלמנטים , העם הפרט יוטבע בתוך חלון הזכוכית או יהיה חיצוני , הגוון אם יהיה בהיר ורך כמו בתמונה או נועז ופסטלי וישדר רעש, עוצמה, בטחון. כמו בכל פרט המתבשל, כך למינון יש משמעות בטעמן של דלתות, וטעמו של הבית.

דלתות מעוצבות בסגנון כפרי
דלתות מעוצבות יפואיות

כשמעצבים בית ומניחים בקידמתו דלת מעוצבת בגוונים עזים כאלה לוקחים בחשבון את הנשימה הארוכה שלוקח כל אחד שמגיע לפתחו של בית כזה. שילוב הרטרו בעיצוב ובצבע יחד עם ידית מרוקעת מנחושת , לצד הקווים הישרים יוצים תחושה של בית ישן ביפו ששופץ לסגנון הבאוהאוס.
דלתות בצבעים עזים מביאות איתן אל קדמת הבמה העיצובית מסר. כל אחד רואה במסר הזה משהו אחר וכולם יחד עוצרים לרגע של כבוד למזמין וליוצר . אכן- ליצור צריך לדעת , כמויות גדלים פתחים שילובים פרופורציות ואיזון בין נועז לנקי. כאלה אנחנו בוריאציה , וכך אנו קמים כל בקר לעשייה שלנו. לא משנה אם זה צהוב או טורקיז ירוק יפואי , לעשות קבלות פנים שהן חגיגה לעיניים זה התענוג הכי גדול

 

דלתות ייחודיות - ONE-OF-A-KIND 

י
שנן דלתות אשר אותן עושים פעם אחת , זה קשור לתקשורת עם המזמין או לבקשה מיוחדת כזו או אחרת , וזה יכול להיות בגלל התאמת הרוח העיצובית של הדלת לאווירה ולקסם שיש בעיצוב הבית. כזו יש צהובה אחת ברעננה , ואחת צהובה שונה בהושעיה  , יש דלת בגווני חמרה ,אחת ויחידה - בקיבוץ בית קמה , ויש דלת אדומה  למשפחת שמר  ( אותה הצגנו בתמונה למעלה ) - אותן עשינו אחת וזהו.  במשך שנים היתה גם הדלת בהרצליה עם סטריפ עץ ייחודי רוחבי אולם לאחר עשור נפרץ הסכר ואנשים החלו לבקש ,,,,ואנו נענינו . 


 


הצהובה - "מלאכי" ביישוב הושעיה-לו רק הייתם רואים את מלאכי , הייתם נמסים.....
הדלת של עינת , זו עם קארמה משלה.
הדלת הזו של עינת , יש דומות לה אבל אין כמוה.  
כאן לקחנו את אחד הדגמים שלנו DN , ולאחר שקיבלנו מהלקוחה הסכמה וחיוך מאוזן לאוזן לשנות , לתת טוויסט מיוחד בכניסה לבית עלה הרעיון להגדיל את המוטיב העיצובי , ולתת גוון עם קסם. במקרה הזה , ממש מלמעלה גם הגוון הזדמן להיות אחד במינו.דלתות מעוצבות דו-כנפיות במושב שורש במבואות ירושלים , דגם GLR פרח כפול.


דלתות מעוצבות לפי טעמו של המזמין עם אורנמנט בהזמנה - פרח החיים.

 

קראו עוד: דלתות מעוצבות מזכוכית
קראו עוד: דלתות מעוצבות מיוחדות