להזמנות 077-727-7962
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
דלתות כניסה

דלתות כניסה

קטלוג דלתות כניסה וריאציה הוא קטלוג ייחודי. מדובר בדלתות כניסה שיוצרו במיוחד ולראשונה עבור לקוח ולרוב נקראו על שמו. המבחר של דלתות כניסה וריאציה נמצא כאן ועומד לשירותכם - הלקוחות שלנו. בקטלוג דלתות הכניסה שלנו ניתן למצוא שלל דלתות מעוצבות לבית, דלתות כניסה חד ודו כנפיות. היכולת שלנו להתאים דלתות אישיות סייעה לנו ליצור במשך יותר מעשור קולקציית מוצרים נבחרים שהלקוחות של וריאציה אוהבים ומעצבים לפיהן את הדלת שלהם. דלתות וריאציה הן סיפור הצלחה מוכח. - הן נראות טיפה אחרת, עם קצת יותר עומק, יותר הקפדה ובעיקר דלתות כניסה עם נשמה ושמחה.

הכירו את קטלוג דלתות הכניסה של וריאציה

עובדים בימים אלה על עיצוב ובניית הבית החדש שלכם? משפצים את הבית? מתחילים לתכנן את בית חלומותיכם או את המשרדים שלכם? הגעתם למקום הנכון. דלת כניסה היא אחד המרכיבים החשובים בכל בית, משרד ועסק. מחפשים דלתות לבית? בקטלוג הנוכחי תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דלתות כניסה לבית ובשלל עיצובים, שנולדו ונוצרו כאמור על פי החזון של לקוחות וריאציה - ולא מתוך דגמים קבועים.

קטלוג הדלתות שלנו מכיל עשרות סוגי ודגמי דלתות שנוצרו במהלך שנותינו הרבות. ראיתם דלת מעוצבת לבית שמצאה חן בעיניכם? לחצו והיכנסו לעולם הפנימי של כל דגם הכולל תמונות, תת דגמים שנוצרו בהתאמה לבתי הלקוחות הרחבי הארץ. דלתות הכניסה שלנו המוצגות בקטלוג המוצרים כוללות מלבד תמונות להמחשה, גם פרטים אודות דגם דלת הכניסה וגם את מפרט הדלת, מידות הדלת וחומרי הגלם בהם נעשה שימוש ביצירת דלת הכניסה. מצאתם עיצוב ששבה את עיניכם? השאירו לנו פרטים וצרו עימנו קשר.

למה לקנות דלתות כניסה עם וריאציה?

אחד ההבדלים המרכזיים בין דלתות קטלוגיות בכלל לבין דלתות וריאציה הוא היכולת שלנו יחד ליצור מוצר, יצירה משותפת על בסיס פורמט קיים, שמונח על פתח ביתך כמו כפפה. ביחד עם הלקוחות נוכל לחבר מרכיבים שונים - ואולי גם חדשים - וליצור דלת כניסה מיוחדת, אישית וייחודית. על ידי כך, גם דגם ספציפי שלנו של דלת כניסה יכול להיראות על מפתן ביתך כמשהו חדש, מקורי ובעל נגיעה אישית אמיתית.

בנוסף, יש בידינו - צוות חברת וריאציה - יכולות ביצוע מופלאות. ביכולתנו לקחת סיטואציה ולהעצים אותה, כלומר, לקחת דלתות כניסה קטלוגיות וליצוק לתוכן פרטים ייחודיים לפי דרישות הלקוח. אצלנו, כל דלת היא כתובת ורובן הן בפועל המלצות על וריאציה.

השלב הבא: בחרו דלתות פנים לבית
השלב הבא: בחרו אמצעי פרזול ועיצוב