השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

קטלוג דלתות פנים

לקוחות יקרים
עד הודעה חדשה
לא נוכל להציע לכם דלתות פנים -
אתכם הסליחה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קולקציה חדשה - דלתות פנים פולימר בגמר צבע במחירי מבצע.

דגם NOVA חלק - גמר צבע כמו בתמונות
דגם  LINA-4 חריטה - גמר צבע
ודגם VG חדש ומשודרג - גמר צבע

 

דלתות פנים פולימר - דגם NOVA חלק ,לחדר השירותים המעוצב , דגם קלאסי ושקט , בית בהוד השרון

דלתות פנים פולימר

קומת המגורים , דלת סגורה ומבודדת  , משתלבת ביופי הסביבתי

דלת פנים סגורה ומבודדת

ובתוך החדרים , נעילה לפרטיות בכל חדר עם פרפר פנימי , וידיות מעוצבות.

דלת פנים נעילה לפרטיות עם פרפר פנימי

וגם במיוחד בעליית הגג - לסגור את המרחב עם רעשי בקומה הטכנית , מזגנים , דודים.

דלתות פנים מעוצבות בבית

דלתות פנים מעוצבות מפולימר של וריאציה העשויות מפולימר איכותי ,עמיד בכלל לשימוש לשנים , ועמיד מים באופן מלא. הסדרה העדכנית דלתות פולימר גמר צבע מעלה את רמת הגימור הן בדלתות עצמן , והן במרחב כולו.

יתרונות דלתות הפנים וריאציה

דלתות פנים פולימר של וריאציה הן עם מעטה פולימר מורכב עם תוספים  (שרף תרמוסטי) לשיפור החוזקות הטכניות. באופן הזה הדלתות עמידות בפני שחיקה, עמידות מים, והדלתות בעלות עמידות אקוסטית טובה במיוחד.וריאציה ממשיכה לפתח מוצרים ופתרונות , וככל שעלתה דרישה לעמידה בדרישת התקן הישראלי הוסבה מסגרת שלדת הדלת לעץ מאסיבי עטופה ביריעה פולימרית , בכל ההיקף של הדלת. 

לפניכם קטלוג הדלתות שלנו. מוזמנים להיכנס, הקטלוג מתעדכן מעת לעת עם דגמים מעודכנים , יש לבחון כל דגם אם קיים במלאי בכל עת , ולפי מידות המזמין. מוזמנים להתרשם וליצור איתנו קשר לייעוץ מקצועי, והצעת מחיר ועוד.

חדש - דלתות פולימר גבוהות בהזמנה מיוחדת

   דלתות פולימר ADO אינן בגמר צבע , הגוון הוא כתוצאה מפיגמנט שהוכנס לחומר הפלסטי בתהליך הייצור עצמו.דלתות מסדרת ADO משווקות באירופה ועשויות מחומרים פולימריים ברמה גבוהה ובעלי תקנים אירופאיים: וריאציה מבצעת כל העת שינויים והתאמות במוצרים גם כדי לזכטת בהכרה של תקנים נוספים , ובהם התקן הישראלי.

  " EN-13501-1 CLASS"E

  EN-ISO-10077

  EN-13823

  EN-11925

   דלתות פנים ADO עברו הסבה והתאמה - והן מאושרות כמתאימות לדרישות התקן הישראלי מכון ההתקנים

  דלתות פנים פרימיום מאלומיניום - פנימיום

  דלתות יוקרתיות חלומיות אשר ילוו אותך חיים שלמים של בית, ממש ברמת העמידות של חלונות הבית, דלתות פנימיום מצטיינות בבידוד אקוסטי ברמה גבוהה מאוד, המעטה ALOCOBOND, השלדה, ההיקף של הדלת והמשקופים עשויים אלומיניום משובח, שעבר אילגון וצביעה אלקטרוסטטית במקרם עדין ורך במיוחד. וחלק מהמפרט היוקרתי תקבלו מערכת נעילה וטריקה יוקרתית, פרזול משובח וידיות שהן תכשיט על הדלת.
   

  זה הולך להיות האביב של פנימיום - האביב שלכם! חייגו אלינו ותקבלו מחיר מבצע

  בדומה לגוף הדלת, גם המשקופים עשויים אף הם פולימר, ובעובי דופן מאסיבי, גוף הדלת מלא 100% פוליסטירן היוצר את גוף הדלת בדבוקה אחת עם חוזק טכנולוגי גבוה, עם בידוד תרמי ואקוסטי מאוד גבוהים. הגמר בציפוי פולימר עם פיגמנט איכותי בעמידות גבוהה.

  דלתות פנים אקוסטיות - דלתות פנימיות לחדרים צריכות לבודד רעשים, לסייע לדיירי הבית לישון בשקט ולשמור על פרטיות - אלה בקשות ודרישות בסיסית. בין הגורמים והמאפיינים של דלתות עמידות בפני רעשים הם כמות וסוג המילוי בתוך גוף הדלת. דלתות סופר-פולימר של וריאציה מלאות ב-100% של חומר פוליסטירן קל-קר המשמש בתעשיית חומרי הבידוד והקירור.

  דלתות עמידות רעש - נמדדות באחוז הפחתת הרעשים ובמונח דציבל. דלתות וריאציה מנחיתות 24 דציבל, בעוד דלת פלדלת עמידה ב-26 דציבל. יחד עם זאת - דלת שעשויה במיוחד לחדרים רועשים כמו חדרי מכונות - תעמוד ב-32 דציבל הפחתת רעש.

  התקנת דלתות פנים

  התקנה של דלתות סופר פולימר היא היכולת לקחת מוצר שהוכן במפעל ולהביא אותו לפתח החדר שלך כאילו נולד שם. ההתקנה הינה מקצוענות לשמה, היא דורשת את הבנת הבניה, ראיה כוללת ודיוק בביצוע. התקנת דלת היא מהלך שבו ראשית צריך להכין את הפתח - וזאת אחריות הלקוח המזמין. השלב הבא לאחר המדידות הוא כמובן ההגעה להתקנה. 

  התקנה ופירוק של דלתות פנים הן משימות משלימות את החוויה. וריאציה מעניקה את כל האפשרויות לביצוע העבודה באופן כולל על ידי מתקיני הדלתות שלנו. נקדים וניתן הצעת מחיר על פירוק דלתות קיימות בבית לפי סוג המשקוף והסיטואציה בבית. עלות מוערכת לפירוק יחידה כ-120 עד 150 ש"ח לדלת.

  עלות התקנת דלת פנים בביצוע 5 יחידות 300 ש"ח ליחידה. כאשר כמות הדלתות קטנה עלות הביצוע עולה אבל לא באופן משמעותי. כאשר מדובר ביחידת דלת אחת העלות ליחידה 450 ש"ח. 

  בשלבי ההתקנה נראה: תכנון, התקנת משקוף, ייבוש חומרי ההקצפה, התקנת דלת פנים, התקנת ההלבשות והתאמתם. המשמעות היא שאנחנו בונים ומתקינים כל דלת וכל פתח עם המון מחשבה והמון סבלנות. לפיכך, אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שבבית יש יותר מדלת פנים אחת ולכן מתכננים את ההתקנה ומתמחרים אותה על פי קריטריון זה. אם מדובר בפחות מכמה דלתות בבית, זמן העבודה לכל יחידת דלת מתארך משמעותית. חשוב לציין כי עלות התקנת דלת אחת בלבד תהיה גבוהה יותר ולעיתים כפולה מהתקנת מספר דלתות בבית.

  מידות דלתות פנים וגודל הפתחים להכנה

  בדלתות סופר-פולימר של וריאציה קיים מבחר המידות הגדול ביותר בישראל. מלבד דלתות במידות סטנדרטיות במלאי, ניתן להזמין גם במידות רוחב כנף: 55 , 58 , 61 , 63 , 67 , 71 , 76 , 81 , 86 , 91 ס"מ  (מותנה מזמינות המלאי כמובן). 

  וריאציה כחברה הקשובה ביותר לצרכי השוק הישראלי עתידה להביא לארץ מידות נוספות, מידות לדלתות גבוהות, כדי לספק את הצורך בדלתות מיוחדות בעיקר למעצבים והאדריכלים. 

  לא מדובר רק על מידות רוחב נוספות אלא בסדרה של מידות גובה מעל הסטנדרט, דלתות אלה הגבוהות יהיו בתוספת תשלום אולם יתנו מענה שפתחים בבתים גבוהים. יחד עם היצרן ADOPEN TURKEY אנו עתידים להרחיב את הקולקציה שלנו, והשמיים הם הגבול.
  בסך הכל, המבחר הגדול של הנתונים הטכניים והמידות מעניקים פתרון טכני לכל מידה כמעט. דלתות פנים שלם וקח – עם שרות ייעוץ אישי במפעל.

  מדיניות וריאציה הינה לאפשר רכישת דלתות בשערי מפעל ולבצע התקנה עצמית, עשה זאת בעצמך או ע"י קבלן השיפוצים או על ידי מתקין דלתות משלך. המוצרים באיכות כה גבוהה שאנחנו בטוחים כי ההתקנה תהיה חוויה נהדרת לכל מי שינסה את כוחו. היתרון בכך הוא בהפחתת מחיר ההתקנה במלואו - ובנוסף, אספקה בו ברגע בתנאי שהדלתות המבוקשות נמצאות במלאי.