בשנת 1989 כיהנתי כמנהל שיווק בבאר שבע. יום אחד שמענו שנבנה באיזור מפעל גדול של דלתות פנים.

למרות שלא היינו באותו תחום זה עשה עניין בדרום. חזרנו מהר לשגרת חיי העבודה הרגילים שלנו מבלי לתת דעת מיוחדת לסיפור. במשך שנים המשיכה פנדור לעסוק בתחום להכות שורשים ולהתפתח. בעשור האחרון צץ לו עניו דלתות הפנים לבית ובשנים האחרונות אין כמעט שיפוץ בית ללא החלפת דלתות מעוצבות פנימיות. לא מעט בזכות פנדור או אופן גאלרי שהפיצו את העניין בציבור ושיווקו את הצורך מצויין.

תחום דלתות הפנים בישראל

בנוסף כמות האנרגיה שמשקיע הבונה את ביתו הפרטי בדלתות החדרים עצומה וכך גם כמות הכסף שמוכנים להקציב לכך. כאן מתחילה החגיגה. איפה שלקוחות מוכנים לשלם קמים עליהם כל הישראלים. כמות חברות ומשווקי דלתות פנים לחדרים היא עצומה, ניתן לומר שהמאפיין את רובם זה הייבוא בעוד פנדור מתמידה בפיתוח הייצור. מעריכים שבשנה הבאה תחום דלתות הפנים יגלגל כמיליארד שקל!!!

וריאציה אינה משווקת דלתות פנדור

בשנים האחרונות הביקוש לדלתות פנים הביא אותנו בוריאציה לחפש מוצרים ייחודיים והחיפוש אחר מענה לצרכי השוק – מבחינה טכנית ועיצובית נושא פרי בתחילת 2013.

דלתות פנים וריאציה – יהיו חידוש  לקראת מאי 2013 נשיק דלתות פנים מעוצבות ממתכת, מפולימר והבשורה המעניינת ביותר – דלתות פנים מאלומיניום בעיצובים מרהיבים.