כשבוחרים דלתות כניסה יש שני דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. בוריאציה כבר חשבו על הכל.
אם בעבר כל דלתות הכניסה נראו פחות או יותר אותו הדבר, הרי שכיום יש אפשרויות בחירה רבות לדלתות כניסה מעוצבות בסגנונות שונים. אך על מה צריך לשים לב שבוחרים דלתות כניסה? אפשר לצמצם את כל התשובות לשתיים עיקריות.

איך אתם רוצים את הדלת שלכם

דלתות כניסה הן מה שחוצץ בין פנים הבית למה שבחוץ, ולכן התפקיד הראשון והעיקרי שלהם הוא להגן על דיירי הבית מפני אורחים לא רצויים ופריצות.

לכן התשובה לשאלה על מה צריך לשים לב שבוחרים דלתות כניסה היא קודם כל חוזק הדלת ויכולת העמידות שלה. כדי שדלת תוכל לשמש כמגן, היא צריכה להיות מיוצרת מחומרי גלם איכותיים וחזקים שאינם נשחקים עם הזמן, ולא נחלשים או נפגמים כתוצאה מחשיפה לקרני השמש או לגשמים.

מלבד חוזקם של חומרי הגלם, חשוב שמנגנון הנעילה יהיה גם הוא איכותי וקל לתפעול, כדי שמצד אחד דיירי הבית יוכלו להיכנס ולצאת ללא בעיות, ומצד שני מי שאין לו מפתח, יתקשה לפרוץ את הדלת.

התשובה השנייה לשאלה על מה צריך לשים לב שבוחרים דלתות כניסה, היא מראה הדלת. הדלת אמנם אמורה להגן עלינו, אך חשוב לזכור שהיא גם נראית כלפי חוץ ולכן המראה שלה צריך להשתלב עם חזית הבית ולשדר את התדמית שאתם רוצים ליצור בפני האורחים שלכם וסתם עוברי אורח.

לשם כך כדאי לבחור בדלת מעוצבת בסגנון המדבר באותו קו עם עיצוב הבית והטעם האישי שלכם. דלת כניסה מעוצבת תוכלו לבחור באחד מהמקומות הרבים העוסקים בייצור דלתות, אולם חשוב לשים לב שהדלת מיוצרת מחומרי גלם איכותיים ועמידים, כדי שהיא תוכל לשמש אתכם לשנים רבות מבלי שהצבע שלה ידהה או שתגלו קילופים ושריטות.

נקודה חשובה נוספת היא שדלת במידות סטנדרטיות קל למצוא, אולם כשרוחב הכניסה הוא במידות אחרות צריך לחפש מקום שיוכל לייצר עבורכם דלת בהתאמה אישית.

התאמה אישית טובה לא רק כשיש צורך במידות מיוחדות, אלא גם כשאתם יודעים בדיוק איך אתם רוצים שהדלת תיראה אך לא הצלחתם למצוא דלת כזו בשום מקום. את הרעיון שלכם תוכלו להביא אלינו לחברת וריאציה, וביחד נשרטט את הסקיצה של הדלת המושלמת, בדיוק כפי שאתם רואים בדמיונכם.

לעיצוב דלתות כניסה בהתאמה אישית, אתם מוזמנים לפנות אלינו בוריאציה ונשמח לתכנן עבורכם את דלת החלומות.