למי מאיתנו שיש ידי זהב הדבר ישתלם, כל שאתה צריך זה זמן פנוי במעט, תושיה כדי להרים טלפון לקבלת ייעוץ מה ניתן ורצוי לעשות וממה להיזהר. דלתות כניסה קיימות שהתיישנו ניתן לטפל בפרטים הבאים כל אחד בנפרד וכמובן בכולם יחד:

– מעטה חיצוני של הדלת שנפגע משמש, בעל חיים שיפוץ הבית וכדומה. ניתן לקלף וללטש את הציפוי החיצוני, לצפות מחומר חדש ויניל, פורניר, או סוג של מתכת, ואפילו לצביעה מחדש עצמית או על ידי מקצוען.

-מעטה הפנים של הדלת כי פנים הבית זה החלל בו אנו מבלים יותר, ואין סיבה שהחוץ יהיה מעוצב והפנים יישאר מאחור.אותן פתרונות לחוץ יתאימו פנימה מבחינה טכנית

-משקופי הדלת שנפגעו מסיבה זו או אחרת או בגלל שזו הדרך הטובה לשדרוג הדלת. משקופים פגועים מצבע או לכלוך ניתן לנקות בתכשירים, להתיז בספריי צבע, או ניתן לעטוף בפרופילי מתכת או להחליף למשקופים רחבים המחפים את כל הקיר ויוצרים נפח לדלת כניסה

-הפרזול והידיות שהם התבלין שעושה עוד משהו- ניתן להחליף למעוצבים, ובדרכים פשוטות. ועם יכולת טכנית בסיסית ניתן אף לשנות אופי פתיחת הדלת לידית משיכה ארוכה ומאסיבית.

עיצוב דלתות כניסה מחירים ונגישות: ברמת עשה זאת בעצמך עלות טיפול בכל מעטה חיצוני או פנימי יעלה בין 100 ש”ח ל 150 ש”ח לכל צד חומרי ליטוש וצבע , ציפויי ויניל עלויות חומר הגלם כ-30 ש”ח למטר רץ סה”כ 4 מטר ולסיכום כ-120 ש”ח ולכך יש להוסיף עלות דבק כ70 ש”ח לכל מעטה. ברור שאם נפנה לאיש מקצוע שזו פרנסתו נגיע לעלויות של כ- 400 ש”ח לכל צד ציפוי ויניל.

פרזולים דלתות כניסה מחירים: סט ידיות לדלת פלדה יעלו בין 350 – 500 ש”ח כולל לוחיות כיסוי מעוצבות. סט פרזול אומנויות יעלה כ600 ש”ח אולם צריך לבצע התאמה כי לא כל דלת יכולה לקלוט את סוג הפרזול.

משקופים דלתות כניסה מחירים: החלפת משקוף כיסוי דורש יותר מיומנות ואת איש המקצוע המתאים, ולא נראה שניתןהדבר לביצוע עצמי. עלות צפויה מתחילה מכ900 ש”ח ומשרקופים משודרגים יעלו גם 2,500 ש”ח.

אם כן עיצוב  וחידוש דלתות כניסה על בסיס המוצר הקיים יעלה לעיתים קרוב או יותר ממוצר חדש אלא אם הביצוע הוא עצמי.

דלתות מעוצבות חדשות קיימות בהיצע רחב וצריך לשקול את הענין, להתחדש, ולקבל תועלות נוספות.