שיפוץ הבית הוא תהליך מורכב אשר דורש ידע וניסיון רב. אם אתם עומדים בפני שיפוץ של חלקים מהבית או כולו, כדאי לדעת באופן כללי את הלך הרוח, כך תצליחו להימנע מליקויים וטעויות מיותרות.

אין ספק כי כמו בכל דבר בחיים, גם בתהליך השיפוץ יש שלבים ופרמטרים, שקודמים האחד לשני וכך גם באשר להחלפת הדלתות במהלך השיפוץ. רבים שואלים את השאלה הבלתי נמנעת מה קודם למה, האם נכון קודם לשפץ את הבית כולו ורק בסיום התהליך להתקין את הדלתות או שחשוב קודם לשפץ ובסיום השיפוץ להתקין את הדלתות? בדיוק על שאלה זו, בא מאמר זה לענות.

הקבלן שבחרתם הוא שיקבע את סדר העבודה

אין ספק כי אתם יכולים להכתיב לקבלן המבצע מה אתם מעדיפים ולעיתים גם בהתאם לסדר העדיפויות, אך עליכם לקחת בחשבון כי קבלן שיפוצים מוסמך הוא אוטוריטה ולו הניסיון הנדרש גם באשר לקביעה מה נכון לבצע לפני מה. על פי רוב ובכל הקשור אל דלתות פנים, ישנו סדר קבוע והוא התקנת הדלתות בסיום השיפוץ וזאת כדי לא לפגום בדלת במהלך השיפוץ כמו גם להכין את התשתית בהתאם. חשוב לקחת בחשבון ולהבין כי השיפוץ ממלא את הבית באבק, לעיתים ישנן תקלות לא צפויות כמו פיצוצים בצינור וכיוצא בזאת, כך שאת הדלתות מתקינים רק בסוף הדרך.

שיפוצים בישראל הם מורכבים ובעיקר כאשר אנו מדברים על שיפוץ מבנה קיים בו מתגוררת המשפחה. כדי שהשיפוץ המתבצע יעבור בצורה הטובה והחלקה ביותר, יש להקפיד ולדאוג לבחור קבלן מהימן, מקצועי ובעל ניסיון רב וזאת כדי שידע להתמודד עם היקף השיפוץ על הצד הטוב ביותר.

התקנת דלתות כניסה היא משימה פשוטה וקלה אותה יכול לבצע קבלן השיפוצים אך גם החברה דרכה אתם רוכשים את הדלת יכולה להגיע באחד מהימים במהלך או בסוף השיפוץ ולהתקין עבורכם את הדלת. ככל שתבקשו, יגיע מתקין מקצועי מהחברה ותוך זמן קצר שאינו עולה על שעת עבודה, הדלת כניסה החדשה תותקן בביתכם.

לסיכום – אם אתם במהלך שיפוץ הבית, נכון להזמין את הדלתות הן דלתות הפנים והן דלתות החוץ מבעוד מועד אך ההתקנה שלהם תלויה בכם ובקבלן השיפוצים שלכם. יש מקרים בהם הדלתות יותקנו במהלך השיפוץ, מקרים אחרים יותקנו הדלתות בסוף השיפוץ והכל תלוי שיקול דעתו של קבלן השיפוצים עליו אתם סומכים אחרת לא הייתם שוכרים את שרותיו.