השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-727-7962

דלתות פנים אלומיניום

פנימיום - דלתות פנים מעוצבות פרימיום מאלומיניום

עולים דרגה לדלתות פנים מעוצבות העשויות מאלומיניום. מעטה של "לוקובונד" שהוא אלומיניום רבוד כפול , באמצעו חומר פלסטי קשיח , וזה המעטה של כל דופן של דלתות פנים מעוצבות "פנימיום".
לוחות ה"לוקובונד" מסופקות בשלל גוונים הנצבעים אבקתית - באיכות של אלומיניום. אם אתם רוצים לקשר ביו איכות חלונות האלומיניום שלכם לדלתות הפנים של הבית - אתם מוזמנים.

דלתות פנימיום 
במחירי מבצע
25%  ה נ ח ה
לרוכשים 6 יחידות ומעלה.

 

  • דלתות פנים אלומיניום ALMA
    מחיר: 3,190 מחיר מבצע: 2,490 
  • דלתות פנים אלומיניום BLANKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כשם שחלונות ודלתות אלומיניום מותקנים בתנאי חוץ , שמש , גשמ , מים , לחות ומליחות - והם מחזיקים מעמד שנים עש גבי שנים , כמעט כל חיי הבית - כך תקבלו דלתות פנים עם אותן תכונות בדיוק. החומר זהה , הציפוי באותה רמה , העמידות גם בחדרים וגם המקלחות - ברמה הגבוהה ביותר.

דלתות פנימיום מלאות 100% פוליסטירן מוקצף או XPS קומר מוקצף מרמת דחיסות גבוהה  יותר. היתרון המרכזי של חומרים אלה הוא משקל נמוך במוחד , וזה כשלעצמו מאריך את חיי המוצר ומעניק חווית שימוש קלה ונוחה.
המילוי מעניק מאסה מלאה וצליל שימוש מלא לדלתות פנימיום - וזאת בנוסף לעמידות החומר המוקצף גם בפני מים.

דלתות פנים מעוצבות נמדדות גם בפרזול , בגוון ובמרקם שלהן.
"פנימיום" נצבעות אלקטרוסטטית בגוון לבן קסום , במגש משי ייחודי המרחיק מהן תחושה מתכתית קרה , ויוצק בהם כבר במבט מראה ומגע ייחודי ונעים במיוחד , כמעט קטיפתי.

לפנימיום - פרזול יוקרתי: צירי ספר בגוון לבן , ידיות בגימור ניקל 108A . אלמנטים אלה סוגרים את המעגל ליצירת דלתות פנים מעוצבות - לחיים שלמים של בית

שלחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם