דלתות מעוצבות פלדלת “רב בריח” הן מושג ומותג. משמעותן דלתות פלדה עם מערכת נעילה רב בריחית הננעלת לכל הכיוונים בעת ובעונה אחת.

כאשר אנו אומרים דלתות מעוצבות רב בריח, אנו משתמשים במושג השגור בציבור הישראלי כמו שנאמר “פלאפון” כשנגדיר טלפון סלולרי או “גיפ” לכל רכבי השטח והדוגמאות רבות. דלתות מעוצבות רב בריח אם כך יש רבות ומגוונות. וריאציה היתה חלוצת העיצוב על גבי דלתות כאלה. עוד בשנת 1997 ביצענו דלתות מעוצבות כאלב על שלדת פלדלת שהותקנו ביישוב חשמונאים ליד מודיעין, בנווה נאמן ליד הוד השרון, ובמושב גינתון שם יש את כמות הדלתות הרבה והוותיקה ביותר.

את הניצוץ לענין קיבלנו ממעצבת מוכשרת ואלמונית אז ומדהימה כיום- שרון אלה שביקור בביתה במלחה ירושלים הראה ביצועים יוצאי דופן בבית ואת דלת כניסה עיצבה על גבי דלת ברזל של מסגר. היכולת שלנו לתרגם זאת לשפה של דלתות מעוצבות רב בריח ולהפוך זאת לטרנד הקיים היום, זו החכמה.

דלת פלדלת נועדה כדי להעניק הגנה עלינו ועל ביתנו מפני פורצים, גנבים ובלתי רצויים אחרים. 
מעצם היותה של דלת פלדלת כה נפוצה בישראל, חשבנו במשך כשנתיים איך למקסם את היות המוצר כל כך טבוע בשוק הבניה והדלתות בישראל – ולנצל את הפלטפורמה הצו להוסיף עיצוב שיתאים לכל סגנון, ויהווה פתרון אלגנטי.

פלדלת רב בריח של תחילת שנות 2000

פלדלת רב בריח של תחילת שנות האלפיים הייתה בהחלט דלת הכניסה לבית הישראלי, וכפורשי התחום הזה רצינו ולקחנו את הפורמט צעד ענק קדימה עיצובית. מחד דלת בטוחה ואיכותית, דלת בעלת תו תקן שמעניקה בטחון בקניה שלה, דלת שאנשי המקצוע יודעים איך ליישם אותה בבניה – רק תן לה את היופי הנדרש.

אמרנו יופי נדרש והכנסנו לדלתות הללו גם אופי. רצינו ליצור עיצוב קורץ לפתח הבית. רצינו להפוך את הדלת לרהיט משמעותי, רצינו לרכך ולשלב את הדלת בהרמוניה עיצובית – וכך עשינו.

דלתות מעוצבות פלדלת מעשה ידי וריאציה

בדלתות מעוצבות פלדלת מעשה ידי וריאציה אשר תותקן בכניסה לביתך מהווה הרבה יותר מקריצה, אלא ממש הצהרה למודעות העיצובית הכוללת שיודעים להפיק בני הבית ולתוצאה המחכה לך בפנים הבית. אנו מנוסים מאוד ומציעים מגוון הגדול ביותר בישראל של עיצובים סגנונות מרקמים ושיטות ייצור, וריאציות רבות ודאי אחד האופציות יהיו מתאימות לך.

דלתות מעוצבות פלדלת לפי מידה

הקטלוג המקסים של דלתות וריאציה הוא בעצם אינסופי. אנו מייצרים דלתות מעוצבות פלדלת לפי מידה. ממש אחד אחד. כבר שנים ארוכות, הדלתות מיוצרות עבור לקוחות..עם חלום… או סקיצה.

מאחורי כל תמונה של דלת וריאציה מתרחש סיפור על עיצוב אישי בין הלקוח לבין וריאציה ושוב – הכל על הפורמט של פלדלת שלקחנו ושיפרנו. הסוד של הדלתות ושל הנשמה המשודרת מהן, יכול להיחשף לכם כאשר תגיעו לבקר בבית בו מותקנת אחת כזו או באולם התצוגה שלנו. המראה והעוצמה יחברו את סיפורה של כל דלת פלדלת שהופכת למעוצבת והסיפורים יעניק לכם חווית דלתות מעולם אחר.

דלתות פלדלת של היום

פעם – דלת פלדלת מצופה טפט ועם מנעול רב בריחי מאסיבי, המופעל ע"י מפתח מתוחכם. היום מאותו גוף דלת אנו יוצרים ואותו מנעול מאסיבי ואמין. אנו מייצרים דלתות מעוצבות פלדלת עם משקופים מהודרים יותר, עם אמצעי פתיחה חכמים יותר, עם אופציה לקודן חשמלי, עם חיפויי מתכת או חומרים מענייני אחרים, בשילוב אוטומציה וביומטריה.

עיצוב דלתות פלדלת של חברת וריאציה

הצלחנו. יותר מ 20 שנה שחברת וריאציה מובילה את תחות העיצוב בדלתות פלדלת למיניהם, מציגה חדשנות שאין לאף אחד , מציעה רמות גימור ופתרונות טכניים שאף אחד לא מדביק את הפער. כך זה כשאתה רוצה להיות ראשון בעיצוב ובאיכות.
כיום יש לנו דלתות מעוצבות "פלדלת" מאלומיניום – למימדים גדולים, יש לנו משקופים עדינים ויוקרתיים, יש סט שלם של אביזרי עיצוב – והכל תוך שמירה על אופיה של ה "פלדלת".