הטרנדים העיצוביים כיום שונים ומשתנים בהתאם לסביבה העיצובית בו חי המזמין, בהקשר לרמת המודעות לעיצוב והתחברות האישית לסגנונם של דלתות כניסה לבית פרטי שבו רוצים לחיות.

דלתות בעיצוב מודרנה ורטרו

אחד הטרנדים התוססים ביותר כיום הוא עיצוב משולב בין המודרני לרטרו וכך גם בעולם של דלתות כניסה. זו אומנות בפני עצמה למרות שלכאורה זה קשור בטעמו של המזמין. קוים נקיים לכאורה בשילוב גוונים נועזים כמו אדום, צהוב, טורקיז. ידיות פליז ענתיק לצד זכוכית שקופה או דלת חלקה נקייה עם נוקש עבה, מאסיבי, בולט ומשמעותי.

חלוקה של דלתות או חלוקת העיצוב על פני הדלת יקבעו את הפורמט עיצובי. דלתות המשלבות למשל עץ ומתכת… מעניין לראות איך החומר הטבעי הזה מתיישב לו עם הברזל, איך הטקסטורה של העץ מתכתבת עם פני השטח החלקים או המחוספסים של המתכת – גם זה סוג של מודרני ורטרו גם יחד.

דלתות כניסה לבית פרטי בשילוב זכוכית וברזל

דלת כניסה מעוצבת יש לה משמעות מיסטית מצד אחד, פרקטית מצד אחר. צהוב משדר לא טוב לאחד כשלאחר זה יוצר קסם. דלתות בעיצוב חלק משדר לבית אחד פשטות ולבית אחר במה פנויה להביא אל מבואת הכניסה פריטי עיצוב נוספים שיביעו את ההשקפה העיצובית. דלת מוארת מזכוכית אורכית תקבל ויזואליות אחר מאשר דלת עם זכוכית ריבועית או רוחבית.

שימוש בזיגוג יחד עם הברזל מביא עימו חום עיצובי , יוצר נתק בין חלקים שונים של הברזל – נתק של סקרנות או של פינוי לעין כדי להבליט פרט אחר.

בדלתות כניסה לבית פרטי יוצרים שקט לצד עוצמה. השקט צריך להשתלב במרחב של דלת הכניסה ולהביע משהו. לצד הניקיון צריך לתת את התוסף שימלא את השאלה מה הפואנטה העיצובית. אביזר גוון מיוחד או הדגשה של הניקיון על ידי משקוף או קרניז היקפי מסביב לדלת עושים את העבודה.

דלתות כניסה לבית פרטי בעידן ה"פנג-שוואי"

עיצוב לפי התורה הסינית "פנג שואי" הוא טרנד שהראשונים החלו להיעזר בו לפני עשור כמעט, והרעיון תופס מקום של כבוד בלמידה עיצובית עכשווית, בין אם התורה הזו היא הדרך המלאה ובין אם לקחת ממנה רק טיפים מסויימים. ה"פנג-שוואי" מביאה אלינו תובנות שהבית הוא מקור לאנרגיות, עיצוב הבית ועיצוב דלתות כניסה פרטי משקפים תובנות סיניות על היקום ומערכות האנרגיות השונות המתרחשות בו. הבית כמקור אנרגיה לאדם – צריך שהאנרגיות בו יהיו נכונות ומותאמות.

כך ייבחר צבע הדלת הכניסה לבית פרטי, ייבחר מיקומו במזרח או במערב וכך יושפעו אביזרים בכניסה לבית פרטי – כמו מראה או מזרקת מים, וזה על רגל אחת.

עיצוב דלת כניסה לבית הפרטי שלכם בחברת וריאציה – עניין של קשב

אם אתם בונים ורוצים לבחור עיצוב לדלת הכניסה שלכם, אנחנו בחברת וריאציה תמצאו את המבחר הגדול ביותר בארץ, אלפי תמונות של דלתות ורעיונות עיצוב, על סיפורים של לקוחות קודמים. כמעט כל דלת כאן החלה עם סיפור עיצובי. ויש בחברת וריאציה את הערוץ – בו ניתן לבוא עם רעיון, סקיצה או חלום של דלת כניסה לבית פרטי שלכם, כאן נהיה אתכם לתהליך של הגדרות לצד חלומות, בניה של פרטי העיצוב לצד פרטי השימוש.

יש כאן המון ידע וניסיון, ולהרבה שאלות – התשובות ניתנות על ידי תמונות של בתים, והמלצות של לקוחות. הניסיון של וריאציה הוא העשיר ביותר בישראל בכל הקשור לעיצוב דלתות כניסה, רמת המיומנות היא לאין שיעור אחרת מכל הידוע בארץ במיוחד מהסטנדרט. אם אתם חמושים באדריכל או מעצב – זו הבמה שלהם להתבטא.