דלתות ועיצוב הם נושאים שכל אחד מרגיש שהוא יכול לטפל בהם.

חברות רבות מציעות דלתות כניסה בעיצוב אישי, אולם רק חברת וריאציה מייחדת את מוצריה בקפדנות עיצובית, והתייחסות אישית לכל עיצוב של כל לקוח.

דלתות כניסה בעיצוב אישי – זו הכותרת שהביאה לקוחות רבים למפעל וריאציה במושב ירחיב, זו הכותרת שאפשרה ללקוחות רבים לעצב את הדלת בעצמם, לחוש את הדלת העתידית בפועל יותר מאשר עבודה מול סקיצה – גם זה אפשרי.

דלתות כניסה בעיצוב אישי על ידי ענת קליין

למשל, ענת קליין ממבוא ביתר באה עד אלינו כדי לעצב בעצמה דלת שאין לאף אחד אחר, כמעט כל פרט נוצר עבורה במיוחד.

ענת עיצבה צוהר בסגנון אבירים. פיזרה כפתורי מתכת בסדר שלה על הדלת. הדלת הזו תעבור עוד תהליכי עיבוד, צביעה והתקנה עד למוצר מוגמר. אין כמו לראות את העמל והחשיבה שלנו ושל הלקוחות קורמים עור, ברזל וגידים והופכים לדלת כניסה מעוצבת בפתח הבית.

הציפייה וההמתנה הן חוויות, בעוד ההתקנה היא תחושת שיא. לאחריה מגיעה לעיתים קצת ריקנות. דלתות הכניסה בעיצוב אישי של וריאציה חושפות תשוקה מיוחדת לעשיית דלתות עם טביעת עין ייחודית. האני מאמין שלנו שדלתות הכניסה לבית הן חזית מחד ובמה מאידך, במה להתפתחות אמנותית ממש בעיצוב הבית שלכם ובחזית דלת הכניסה.

עיצוב אישי משוחרר, עם קרבה ממשית לאמנות שם נוצר המפגש עם הקהל הרחב. דלתות וריאציה שואפים להיות חלק אורגני מהסביבה העיצובית, רוצים להיות נגישים וקשובים, וליצור קרבה ישירה ללא מעצורים בין החלומות שלכם לבין היישום בפועל.

החשיבה האסתטית מתפתחת הן אצל הלקוחות והן אצלינו היצרנים, ואנו מנהלים דיאלוג על עיצוב, פרקטיקה, חומריםושילובים. בתוך כך דיאלוג על צרכים ותקציב ומהצד המקצועי עם אנשי הביצוע – דיאלוג איך מיישמים את זה.

דלתות כניסה מעוצבות בעידן הזה

דלתות כניסה מעוצבות בעידן שלנו הן חלק מרכזי בסצנה של עיצוב ותכנון הבית, מכיוון שרמת הדלתות עולה ללא הפסקה הלקוחות לא מסתפקים בדלת, אלא נוצר ביקוש לחזית שלמה מעטפת מלאה לקיר החזית. דלתות כניסה מעוצבת בעידן העכשווי הן  לדלתות מעוצבות עם חיפויי קיר בשולי הפתח כמוצר אינטגרלי אחד. זה נראה כמו קיר סתרים בתוכו קווי ניתוק עדינים מאוד המגדירים את מיקום הדלת הנפתחת…

עיצוב אישי בעבר הסתכם בבחירת מראה הדלת מתוך מגזין או פינטרס, בחירת גוון מעניין, בחירת דלת עם או ללא זכוכית ובחירת של אביזרי פרזול –  כיום הדרישה לדלת כניסה ייחודית המעניקה חותם ועיצוב אישי לבית, ודרישה לדלתות מתוחכמות בעיצוב ובמפרט שלהן.

דלתות כניסה מעוצבת במחירים הוגנים

אנו בדלתות וריאציה יודעים לתת לך את היתרון היחסי במחירים הוגנים. אחרי הכל דלתות כניסה מעוצבות הן הלבוש המעניק מראה שלם לכלל הבית. החל מחיפויי הקירות והנישות שאנו רוצים להחביא באזור המבואה, על ידי דלתות יפות אפילו לנישה לאחסון לנעלים ומטריות וכו'. עוד מטרה היא לנצל באופן מקסימלי את חלל פתח הכניסה, ליצור תחושת מרחב בין אם השטח קטן או גדול, זאת באמצעות תכנון נכון ועיצוב יוצא מגדר הרגיל.

הקו המנחה שיוביל את תהליך בחירת דלת מעוצבת לבית הוא פונקציונאליות בראש ובראשונה. עיצוב עם פתיחות לאקלקטיות זאת באמצעות מסע עיצובי באתרי עיצוב בעולם, תערוכות וכן ניצול המודעות העיצובית הגבוהה של הלקוחות הבונים את ביתם בעידן הזה.

לשבירת המראה הייחודי של דלת הכניסה ולנגיעה האקלקטית הוספו בתוך החזית הפנימית חיפויי קיר בגוון כבד כהה, עם סרגלי אורך, ולצידה של הדלת 2 שידות שונות לנוי, באחת מונחת צמחיה והשניה ממתינה לחפץ נוי אחר שיונח עליה.

השטיח שהונח לרגלי הדלת בדוגמת חיתוך גלי בגוונים מתחלפים, המשתלבים עם גווני הריצוף, גופי תאורה שקועים בתקרה עשויים ממתכת ובדיוק בגוון הדלת, יוצרים תאורת אווירה, ובפינת האוכל שממול גופי תאורה מזכוכית שקופה נופלים מתקרה בגובה 5 מטר בסגנון מודרני עכשווי, המתכתבים עם תאורת הלד המוארכת המוטמעת לאורך הקירות.

יצירת בסיס לבחירת חזית כניסה מעוצבת

יתר על כן –  יצירת בסיס לבחירת חזית כניסה מעוצבת בצבעים ניטרליים, צבעים מונוכרומטיים יחד עם נגיעות רכות של צבעים עזים, המשתלבים עם הקירות או הריצוף, על מנת לאפשר שימוש מודגש בצבעים נועזים בריהוט, טקסטיל והלבשת הבית – אותם ניתן לתמרן בקלות רבה בכל שלב המגורים בבית.

לאחר שבחרתם את דלת כניסה המושלמת לבית שלכם מה שנותר הוא רק לבחור ספסל חצר שיונח ליד הדלת או גוף תאורה מעניין על הקיר הסמוך, או מונומנט אחר שיהיה פריט מדגיש, שיתאים בסגנון ובצבע לדלת שלכם. זה תוסף חשוב לרחבת הכניסה משדרג את כל הסביבה ומשדר שאתם בעניין העיצוב עד הסוף.

אתם תופתעו לגלות כמה דלת הכניסה שלכם נוכחת, ועד כמה ההשקעה המחשבתית בפרטים הקטנים מביאה תועלת. בדלתות וריאציה מבינים כי כלל הבחירות יוצרו אווירת חדשנות עם קורטוב של רעננות, אווירה הרמונית אך יחד עם זאת דרמטית ומעוררת במידה הנכונה.