להזמנות 077-727-7962
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
דלתות כניסה
מאמרים

דלתות ברזל

דלתות ברזל

לצביעה מרקמים שונים המתאימים לעיבודים שונים. דלתות כניסה ברזל ומתכת ובכל מוצר מתכתי שהוא משטח מומלץ ורצוי לעבוד במרקם מגורען חולי. המלצה זו תדגיש את פני השטח האחידים ותעלים מהעין בעיית גליות הפח במתכת, תסתיר נקודות חיבור ונקודות ריתוך. בעבודה בפרופילי ברזל כמו חלונות בלגיים בברזל שערי ברזל וסורגים ניתן לעבוד במקרם חלק מבריק או מט. אין בעיית גליות המשטח. לעומת זאת יידרש ליטוש אומנותי ממש על החיבורים כדי להשרות מראה איכותי.

לצביעה דלתות כניסה שיטות שונות רטובות או אבקתיות-אלקטרוסטטיות.  לצביעה דלתות ברזל בכלל רמות שונות של איכות ההדבקות לחומר הגלם.  דלתות כניסה ודלתות מעוצבות מברזל עוברות תהליך גילוון- ציפוי באבץ.
תהליך הצביעה על גילוון הוא משמעותי שכן האבץ דוחה חיבור לצביעה.  השורה התחתונה היא שאיכות הצבע תקבע את רמת המוצר במראה ובחוזקו לשנים.

דלתות ברזל לכאורה הן דלתות עשויות חומר גלם מוגדר אולם למילים יש משמעות, צליל וכוונה מוגדרת. דלתות כניסה המודגשות בעיצובי ברזל יהיו תמיד בעלות נוכחות מאסיבית של ברזל במערכת החומרים בהם משתמשים. הדלתות יכולות לכלול צוהרי ברזל, שימוש נרחב בסורגי ברזל, עיצוב על ידי פיתול אלמנטים מברזל וחיבורים בין אלמנט למשנהו, חיתוכים מיוחדים בברזל על מנת להראות יכולות וייחוד. גם אם השתמשנו בחומרים נוספים כמו זכוכית או עץ, תמיד נדגיש את הברזל בגוונים הקרובים ביותר לטבעו של החומר.

דלתות כניסה לבתים מיוצרות כיום לא רק לצרכי ביטחון, אלא גם כדי שישמשו בתור רהיטים וגורמים משמעותיים בעיצוב הבית. דלתות ברזל עשויות פרופיל מלא לא יוכלו ליהנות מהשימוש בהן, במיוחד אם מדובר במשפחות וילדים קטנים. בבית של סמדר, בסמוך לפארק הלאומי, יצרנו דלת כניסה מדהימה. לא עשינו לה חיים קלים במטרה לרכך את העיצוב שלה. למראית עין ראשונה זו נראית דלת ברזל עמוסה וכבדה, אולם בחירת הצבעים נכונה וכוללת יחסים טובים עם גווני הרקע של הבית - התוצאה מאוד מרשימה.

הקשר בדלת ברזל זו נמדד גם בשילוב הזכוכית. ראשית בבחירת הגודל ובנוסף הגוון של הזכוכית מדגיש את גווני האפור פחם שנבחר לדלת, כמו שברזל צריך להיראות.

קראו עוד: דלתות כניסה בעיצוב אישי
קראו עוד: דלתות רב בריח

ליצירת קשר והשארת פרטים
חזרה למאמרים